Leyla İle Mecnun’un Yeni Sezon Fragmanı İzleyici İle Paylaşıldı! Leyla İle Mecnun Ne Zaman Başlıyor…

Leyla İle Mecnun’un Yeni Sezon Fragmanı İzleyici İle Paylaşıldı! Leyla İle Mecnun Ne Zaman Başlıyor…

Ekranların sevilen dizisi Leyla İle Mecnun ekranlara geri dönüyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen sevilen dizinin tüm haklarını aldı. Dizinin yeni Leyla’sı kim oldu. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda kimler var. Leyla ile Mecnun dizisi ekranlara ne zaman dönüyor. Leyla ile Mecnun dizisine dair her şey haberimizde…

A+A-

TRT1 ekranlarında yer alan Leyle ile Mecnun dizisi 3 başarılı sezon geçirdi. Daha sonra ise ekranlara veda etmek zorunda kaldı. Komedi türündeki dizi herkesin beğenisini kazanmıştı. Dizinin bitmesi herkesi çok üzerken Acun Ilıcalı’dan büyük bir adım geldi. Sevilen dizi tekrardan ekranlara dönüyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen isimli dijital platform yeni bölümler ile ekranlara gelecek.

Leyla ile Mecnun Geliyor!

Dizinin Leyla’sı hariç tüm oyuncu kadrosu dizinin yeni bölümleri ile ekranlara geri geliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan ve Cengiz Bozkurt gibi ünlü oyuncular bulunurken dizinin Leyla’sı ise Deniz Işın oldu. Deniz Işın daha önce Sefirin Kızı, Masumiyet gibi dizilerde yer almıştı.

Leyla ile Mecnun Dizisinin Tanıtımında Neler Oluyor…

1 dakikalık bir tanıtım paylaşıldı. Tanıtımda tüm oyuncu kadrosuna yer verildi. Exxen platformu bu tanıtım ile tüm kadronun diziye dahil edildiğini haberlerini doğrulanmış oldu. Merakla beklenen dizi eski tadını verip vermeyeceği ise izleyiciyle buluştuktan sonra belli olacak. Ama dizinin tanıtımı şimdiden yoğun bir ilgi gördü.