Mahkum Dizinden Acı Haberler Peş Peşe Geldi! Mahkum Dizi İzleyicileri İsyan Etti!

Mahkum Dizinden Acı Haberler Peş Peşe Geldi! Mahkum Dizi İzleyicileri İsyan Etti!

Mahkum dizisinde oyuncu ayrılıklarının sonu bir türlü gelmedi. Fox TV dizisinden kimin ayrıldığı merak ediliyor. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu ikilisi bu sefer şaşırtacak. Dizide büyük ayrılık var. İşte herkesin merak etmekte olduğu diziye dair son dakika gelişmeleri...

A+A-

Fox TV dizisi Mahkum'daki son dakika gelişmesi şaşırtıyor. Sevilen diziden ayrılan oyuncuyu duyduğunuzda  siz de şaşıracaksınız. Çünkü Fox TV dizisinde önemli ayrılıklar yaşanmakta. Mahkum dizisindeki olayların dozu git gide artıyor. Haliyle izleyiciler de bu gelişmenin farkında ve reytinglerin artmasını sağlıyorlar. Peki son bölümde neler yaşanacak? Yeni bölümde dikkat çeken tüm gelişmeler gün yüzüne çıkabilir.

Oyuncu Diziden Ayrıldı!

Eren karakterine hayat veren Gürberk Polat ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Başarılı oyuncu diziden ayrıldı. Genç ismin ekranlara veda etmesi üzdü. Ancak beraberinde bir ismi daha götürdü. Diziden ayrılan diğer karakterin adı ne?

Turgut da Gidiyor

Öte yandan Eren'den sonra Turgut'un da diziden ayrılacağı haberleri ortaya çıktı. Başarılı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Mahkum, Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu ve Melike İpek Yalova'nın başroldeki performansı ile hayatta kalıyor. Diğer oyunculara düşen başarı da oldukça fazla.