Mahkum Dizisi, Bir Zamanlar Çukurova'yı Tahtından Etti. Dizi Final mi Yapacak?

Mahkum Dizisi, Bir Zamanlar Çukurova'yı Tahtından Etti. Dizi Final mi Yapacak?

Perşembe akşamları ekranlara gelen mahkum dizisi yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kadrosuna sahip oldu. 24 Mart akşamı tüm kategorilerde ikincilik elde eden dizinin geriye düştü ortaya çıktı. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

 

Alınan bilgiler neticesinde çok iyi çıkış yakalayan mahkum dizisi 24 Mart günü istenilen reytingleri yakalayamadı. Onun nedeninin ise Portekiz ile Türkiye arasında oynanan milli maç oldu. Dizi maçtan dolayı reytinglerde ikinci oldu.
Dizi Rakiplerinin Solladı
Fox TV ekranlarına haftalardır birincilik getiren mahkum dizisi yine çok heyecanlı bölümleri ile ekranlara gelmeyi başardı. Her hafta izleyiciye ekranda tutan dizinin tüm kategorilerde ikincilik elde etmesi ise izleyicileri şaşırttı. Alınan bilgiler neticesinde futbol maçının olması ile birlikte mahkum dizisi bu defa sergilemede. İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna ikilisinin başrollerinde yer aldığı mahkum dizisinde Talat Bulut da kadroya dahil oldu. Öylece dizinin heyecanı daha da arttı. Alınan bilgiler neticesinde Perşembe günü camdaki kız isimli diziyi sollamayı başardı. Mahkum dizisi her iki kategoride de üçüncülük elde etti. Günü ise 5. Sırada tamamladı. Bunun ardından ATV ekranlarının en çok izlenen dizisi olan bir zamanlar çukurova’da 4 sezonda olmasına rağmen hala izleyicilerin büyük ilgisi ile karşı karşıya kalıyor. Fakat mahkum dizisi bir zamanlar Çukurova isimli diziyi de geride bıraktı.