Mahkum Dizisi Oyuncu Kadrosunda Köklü Değişiklik Yapıyor! Mahkum Dizisine Kimler Katıldı?

Mahkum Dizisi Oyuncu Kadrosunda Köklü Değişiklik Yapıyor! Mahkum Dizisine Kimler Katıldı?

ATV dizisi Mahkum'a katılan oyuncular şaşırttı. Fox TV Kefaret dizisinde başrol oynamış olan iki ismin Mahkum'da oynayacağı öğrenildi. Peki sevilen dizide kimler yer alıyor? Oyuncu kadrosunu sizlerle paylaştık. Erdal Beşikçioğlu'nun da yer aldığı dizi kadrosuna ilişkin güncel bilgiler ortaya çıktı.

A+A-

Mahkum dizisi, son dönemde oldukça popüler oldu. Dizinin oyuncu kadrosunu duyanlar ne zaman yayın hayatına başlayacağını merak ediyor. Bu gelişme ile birlikte dizideki oyuncuları aktarıyoruz. Ayrıca Fox TV'de yayınlandığı süre boyunca dikkatleri üzerine çeken Kefaret dizisinden de iki ismin dizide olacağı belirtildi.

Kefaret Dizisinden İsimler de Var

Kefaret de daha önceden oynamış olan Hakan Yufkacıgil ile Yurdaer Okur, dizideki yerini aldı. Mahkum dizisinde Hakan Yufkacıgil'in Celayir karakterini canlandıracak. Sağ kolu olacağı Azem karakterini ise yine Yurdaer Okur'un canlandırması bekleniyor. Dizideki bu gelişme ile birlikte güncel oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşalım.

Mahkum Oyuncuları

Mahkum dizisinde daha önceden yer alacağı açıklanan oyuncular arasında Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel, Seda Akman, Yurdaer Okur ve Hasibe Eren gibi isimler bulunuyor. Sevilen dizinin yeni bölümleri çok konuşulacak. Adaletin konu edileceği diziye dair merak edilen detaylar yakında açığa çıkacaktır.