Mahkum Dizisinden Kötü Haber Geldi. Dizi Final Kararı mı Aldı?

Mahkum Dizisinden Kötü Haber Geldi. Dizi Final Kararı mı Aldı?

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Mahkum dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Alınan bilgiye göre diziden kötü haber geldi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Mahkûm dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kıran bir proje oldu. Perşembe akşamı ekranlara gelen diziden izleyicilerine kötü haber geldi.  Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı Mahkum dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir yapım oldu. Alınan bilgiye göre dizinin bu hafta ekranlara gelmeyeceği ortaya çıktı. Dizinin yeni bölümü yerine eski bölümü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünün yayinlanmama nedeni açıklandı. Ancak böyle bir kararın alınması sette korona virüs vakasının görüldüğüne işaret olabilir.

Mahkum Dizi Setinden Pozitif Vaka mı Tespit Edildi?

Her hafta perşembe günü izleyiciler ile buluşan Mahkum dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Alınan bilgiye göre dizi bu hafta yerini eski bölümlere bıraktı. Mahkum dizisi bu hafta ekranlara gelmeyecek. Bunun nedeni tam olarak. bilinmez iken kimi iddialar Mahkum dizi setinde korona virüs salgını olduğunu söylüyor. Resmi bir açıklama yapılmaması dizi severleri meraka düşürdü.

Mahkum dizisi aksiyon ve heyecan dolu sahneleri ile ön plana çıkan bir dizi oldu. Talat Bulut’un canlandırdığı Sinyor karakteri projeye yeni bir heyecan katarken dizinin yeni bölümünün ne zaman başlayacağı da merak söz konusu oldu.

Etiketler :