Mahkum Dizisinden Yeni Bir Karar Çıktı. İzleyiciler Şaşkınlığını Gizleyemedi

Mahkum Dizisinden Yeni Bir Karar Çıktı. İzleyiciler Şaşkınlığını Gizleyemedi

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan Mahkûm dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Alınan bilgiye göre diziden gelen kötü haber herkesi şaşkına çevirdi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Perşembe akşamları yayınlanan Mahkum dizisi reytinglerde de iyi bir başarı elde etti. İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna’nın müthiş oyunculukları izleyicileri ekranlara kilitlemeye yetti. Mahkum dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Mahkum Dizisi Şok Kararı Açıkladı

Ekranların en çok sevilen yayınları arasında yer alan Mahkûm dizisi reytinlerde zirveyi oynuyor. Perşembe akşamlarına yeni bir soluk getiren Mahkum dizisi Fox TV ekranlarının gözdesi oldu. Gerilimi ve aksiyon sahnelerini bir arada bulunduran dizi, İzleyicilere keyifli anlar yaşatıyor. Bunun dışında Mahkum dizisini izlemeye alışanlara kötü haber geldi. Dizinin bu hafta yayınlanmayacağı ortaya çıktı. Alınan bilgiye göre dizinin yeni bölümü yerine eski bölümü ekranlara gelecek.

Bir Sette Daha Korona virüs Vakası

Son zamanlarda yaşanan Korona virüs salgını setleri de vurdu. Birçok dizi bundan dolayı ekranlara ara vermek durumunda kaldı. Bu dizilerden biri de Mahkum oldu. Resmi bir açıklama yapılmasa da dizi setinde korona virüs çıktığına dair iddialar gündeme geldi. Yani Mahkum dizisinin ekranlara gelmeme nedeni olarak bu gösteriliyor. Gözler diziden gelecek olan resmi açıklamaya çevrilmiş durumda.

Etiketler :