Malatya'da Çok Şiddetli Deprem! Adeta Yer Yerinden Oynadı..

Malatya'da Çok Şiddetli Deprem! Adeta Yer Yerinden Oynadı..

Malatya ilimizde geçtiğimiz saatlerde çok şiddetli bir deprem yaşandı. Vatandaşları büyük ölçüde tedirgin eden deprem tüm detaylarını Kandilli Rasathanesi paylaştı. Depremin büyüklüğü açıklanan paylaşımda bir kez daha görüldü.

A+A-

Bu hafta birçok ilimizden sonra Malatya'dan da korkutan bir deprem haberi geldi. Bu hafta içerisinde gerçekleşen diğer depremlere nazaran daha şiddetli olan bu deprem yaklaşık saat 12:39 sularında meydana geldi Vatandaşlar depremle beraber vakit kaybetmeden kendilerini apar topar sokağa attı. Büyük bir endişe yaşayan vatandaşlar saatler sonra panik havasından kurtulabildi. Bu depremin ardından küçük şiddette birçok artçı deprem daha meydana gelse de, bunlar çoğu kişi tarafından hissedilmedi.

Depremin detaylarını Kandilli Rasathanesi paylaştı..

Kandilli Rasathanesi'nden gelen bilgilere şu şekilde; Malatya ilimizde geçtiğimiz saatlerde çok şiddetli bir deprem yaşandı. Vatandaşları büyük ölçüde tedirgin eden deprem tüm detaylarını Kandilli Rasathanesi paylaştı. Depremin büyüklüğü açıklanan paylaşımda bir kez daha görüldü.

Revize BOLUKKAYA-PUTURGE (MALATYA) https://maps.google.com/maps?q=38.321,38.825&ll=38.321,38.825&z=8… 12.11.2021, 12:19:13 TSİ Büyüklük: 5.0, Derinlik: 5.0 km

Etiketler :