Maraşlı Burak Deniz'den Alina Boz'a Dikkat çeken mesaj

Maraşlı Burak Deniz'den Alina Boz'a Dikkat çeken mesaj

ATV ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Maraşlı dizisi seyircilerin beğenisi toplamış durumda. Dizi oyuncuları ile ilgili çok sayıda paylaşım ve yorum yapılıyor.

A+A-

Dizinin başrol oyuncusu Burak Deniz’in sosyal medya paylaşımına da çok sayıda yorum yapıldı. Burak Deniz tarafından yapılan paylaşımda başrol oyuncusu Alina Boz bulunuyor.

Burak ve Alina’nın aynı karede yer aldığı fotoğraf hayranlarını heyecanlandırdı. Ekranlara kısa süre önce gelmeye başlayan dizinin başrol oyuncuları hayranları tarafından birebirine yakıştırılıyor. Bu fotoğrafın Burak Deniz tarafından paylaşılması bu sebeple dizi severleri heyecanlandıran bir paylaşım oldu.

İlk Yorum Alina Boz’dan Espirili Bir Şekilde Geldi

Ekranların sevilen dizisi Maraşlı’nın başrol oyuncusu Burak Deniz’in ınstagram hesabından yaptığı fotoğraf paylaşımı çok beğenildi. İki başrol oyuncunun bulunduğu fotoğrafın altına yorumlar yapıldı. Kısa sürede birçok yorum yapılan fotoğrafla ilgili ilk yorumu ise Alina Boz yaptı. Burak Deniz fotoğrafı paylaşırken Alina Boz’u etiketleyerek paylaştı. Alina da paylaşımın altına ilk yorumu yapan kişi oldu.

Dizinin başrol oyuncularının aşk yaşamasını isteyen takipçileri bu fotoğrafın paylaşılması ile biraz heyecanlandı. Alina Boz, Burak Deniz’in paylaşımına yorum yaptı. Alina aynı zamanda Burak Deniz’i kendi sosyal medya hesabındaki hikayesinde paylaştı.

Burak Deniz’in Alina Boz’lu sosyal medya paylaşımına ilk yorum Alina’dan gelirken diğer yorum ise dizideki diğer sevilen karakter Rojda Demirer tarafından yapıldı.