Maraşlı Dizinin Oyuncuları Dizinin İpini Kendileri Çekti! Maraşlı Diziside Tarihe Karıştı

Maraşlı Dizinin Oyuncuları Dizinin İpini Kendileri Çekti! Maraşlı Diziside Tarihe Karıştı

ATV'nin son günlerde gündemden düşmeyen dizileri arasında yer alan Maraşlı Dizisinde resmen deprem oluyor. Maraşlı Dizisi başrol oyuncuları dizisinin ipini resmen kendileri çekti. Maraşlı Dizisi final yaparak tarihe karışıyor işte Maraşlı dizisinin final yapma nedeni. detaylar haberimizde..

A+A-

Maraşlı dizisi ekrandaki macerasını sonlandırıyor. ATV ile yapımcı arasındaki görüşme final yönünde noktalandı. Böylelikle dizinin ekranlara veda edeceği belli oldu. Peki Maraşlı dizisi neden final yapıyor? Diziyle ilgili bilinmeyen noktalara değineceğiz. Başrol oyuncuları Alina Boz ve Burak Deniz'in ifadeleri de büyük önem taşımakta.

Maraşlı Neden Final Yapacak?

Dizinin reytingleri son dönemde oldukça düşmüştü. Hızlı başlayan yükselişi yine aynı hızla sönünce bekleneni bir türlü veremedi. Senaryoda yaşanan değişiklikler de tepki çekiyordu. Dolayısıyla dizinin uzun vadeli olmayacağı düşünüldü ve final senaryosu yazıldı. Ayrıca oyuncuların açıklamaları ile de dizinin biteceği doğrulandı. Son bölümde Mahur ve Celal aşkı güzel bir sona kavuşacak mı göreceğiz.

Alina ve Burak Finali Açıkladı

Alina Boz, Maraşlı finali için yetkililerin açıklama yapmasının çok daha doğru olacağını belirtti. Kendisinin bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi olmadığını ileri sürdü. Ancak Burak Deniz'in dizinin final yapacağını belirtmesi ile hayranları büyük şok geçirdi. Böylelikle heyecanla başlayan dizinin sonu da gelmiş oldu. Son zamanların belki de en başarılı dizileri arasında olan Maraşlı, ilk sezonuyla ekranlara veda edecek.

Etiketler : ,