Maraşlı Dizisi Başrol Oyuncuları Aşk Yaşamaya Başladı! Ortalık Resmen Karıştı

Maraşlı Dizisi Başrol Oyuncuları Aşk Yaşamaya Başladı! Ortalık Resmen Karıştı

Maraşlı dizisinin başrol oyuncusu Alina Boz ve Burak Deniz'in aşk yaşadığına dair iddialar sosyal medyayı salladı. Set dışında da görüşen Alina Boz ve Burak Deniz aşkı Didem Soydan'ı çileden çıkardı. Magazin gündeminde aşk iddiaları peş peşe gelirken Maraşlı dizisinde sahnelenen aşk gerçek oldu.

A+A-

Alina Boz kalbinin kapılarını Burak Deniz’e açtı. Bir kafede oturan Alina Boz ve Burak Deniz, Didem Soydan'a yakalandı.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı dizisinin başrol oyuncuları aşk yaşamaya başladı. Alina Boz ve Burak Deniz'in gerçek hayatta da sevgili oldukları ortaya çıktı. Alina Boz ile bir kafede oturan Burak Deniz, eski sevgilisi Didem Soydan'a yakalandı.

Dizi Aşkı Geçek Oldu!

Dizi aşkı gerçek oldu! Didem Soydan karantina kurallarını hiçe sayarak Alina Boz ve Burak Deniz'i bir mekanda bastı. Bunun ardından Didem Soydan, Alina Boz ve Burak Deniz'in yakaladıktan sonra sosyal medyada bu olayı çevresine duyurdu.

Ardından Didem Soydan, Burak Deniz'in kendine ihanet ettiğini açıkladı. Bu olayların ardından Alina Boz, Burak Deniz’den ayrılır ayrılmaz Instagram hesabından fotoğraf paylaştı. Ayrıca hayranları tarafından da çok yakıştırılan iki çiftin aşkı gerçek oldu.

Hande Erçel Hayranları Boz’u Kızdırdı

Hande Erçel hayranları Boz’u kızdırdı. Maraşlı dizisinin Celal ve Mahur’u yeni bir aşka yelken açtı. Alina Boz ve Burak Deniz aşkının ortaya çıkmasının ardından ortalık fena halde karıştı. Bunun ardından Hande Erçel hayranları Alina Boz’un kızdırdı.

Alina Boz'un Hande Erçel'i taklit ettiğini söyleyen Erçel hayranları Alina Boz'un canını sıktı. Her Pazartesi akşamı reyting rekorları kıran Maraşlı dizisi bu hafta da ekranlara gelmeye devam edecek.