Maraşlı Dizisi Final Yapacak mı? Dizi 2. Sezonda Ekrana Gelecek mi?

Maraşlı Dizisi Final Yapacak mı? Dizi 2. Sezonda Ekrana Gelecek mi?

Maraşlı'nın reyting kaybı dizinin 2. sezonunu da tehdit ediyor. Maraşlı dizisi yeni sezonda var mı merak edilmekte. Ayrıca dizi final yaparsa Mahur ve Celal aşkı sona erecek. ATV'de ekrana gelen Maraşlı'da son yaşanan olaylar dizinin biteceğini gösteriyor.

A+A-

Maraşlı dizisi, ATV'de ekrana geldiği ilk bölümlerdeki gibi yüksek reytinge sahip olamıyor. Dizide yaşanan gelişmeler göz önünde bulundurulduğunda eski tadını vermemeye başladı. Peki Maraşlı dizisi sahip olduğu reytingle yeni sezonda devam edecek mi? İzleyiciler, dizinin normal reytingler elde ettiğini belirtiyor. Bu yüzden pek çok dizi yayın hayatına devam ederken Maraşlı'nın final yapma ihtimali var mı?

Maraşlı 2. Sezonu Var mı?

Maraşlı dizisinin 2. sezonu çok merak ediliyor. Dizinin yayınlanması için reyting sonuçlarında bir iyileştirme olması da gerekiyor. Çünkü ATV kanalında yayınlanan dizi, ilk başlarda zirveye oturmuştu. Daha sonra ani reyting kaybı yaşayınca önemli bir itibar kaybetti. Tekrar eski günlerine dönebilmesi için senaryoda bazı değişimlerin şart olduğu ifade ediliyor. Celal ve Mahur arasındaki aşkın git gide şiddetli hale döndüğü ve bir yandan da dizinin finale doğru evildiği görülmekte. Eğer senaryo böyle devam ederse Maraşlı final bölümünü ilan edecek. Finalde de Mahur ve Celal aşkı ayrılıkla son bulabilir.

Maraşlı Dizisi Neden Final Yapacak?

Maraşlı'nın finali henüz belli olmasa da pek çok kişi final yapacağını düşünüyor. İtibar kaybına uğrayan dizi için gösterilen çabalar boşa gidiyor. Çünkü dizi bir türlü toparlanamadı. Senaryosu dahi değişen ve bambaşka bir yapım haline gelen Maraşlı dizisi kritik sürece adım attı. Beklenilen ilgiyi göremez ise Burak Deniz ve Alina Boz'un başrolde olduğu Maraşlı final yapacak.