Maraşlı Dizisi İle İlgili Son Kararı Yapımcı ve ATV Verdi! Maraşlı Final Yapacak mı?

Maraşlı Dizisi İle İlgili Son Kararı Yapımcı ve ATV Verdi! Maraşlı Final Yapacak mı?

ATV'de yayınlanan Maraşlı dizisi final kararı almıştı. Ancak dizinin son bölümlerinde reytinginin artması tüm hesapları değiştirmiş olabilir. Maraşlı dizisi 2. sezonunda yayında olacak mı? Maraşlı yeni sezonda olacak iddiası ve ATV'de ekrana gelen dizinin son durumu haberimizde.

A+A-

Maraşlı dizisi, bir süredir yüksek reyting almayı sürdürüyor. Reyting sonuçlarında başarıya ulaşan dizi, eski günlerine geri döndü. Ancak ATV'de ekrana gelen dizi final bölümü ile yayın hayatını sonlandıracak mı bilinmiyor. Söz konusu gelişmelerle ilgili belirsizlik sürerken yeni bir duyuru geldi. Maraşlı dizisi 2. sezonu yayınlanacak mı? ATV dizisi final mi yapıyor?

Maraşlı 2. Sezonu Var mı?

Maraşlı dizisinin 2. sezonu ekrana gelmeyecek. Sevilen dizinin senaryosu bir süredir final için hazırlanmıştı. Düşük reytinglerle bir hayli dikkat çeken dizinin eski haline dönmesi hiçbir şeyi değiştirmedi. Çünkü rakip dizilerin sezon finali yapmasından ötürü geçici olarak yükselmiş olabilir. Ancak genel olarak bu tarz hızlı düşüş ve artışlara fırsat tanınmasının riskli olması nedeniyle Maraşlı'ya veda edilecek.

Maraşlı Dizisi Neden Final Yapacak?

Dizinin reytingler haricinde farklı bir durumdan ötürü de final yapacağı belirtiliyor. Oyuncu kadrosunda yer alan pek çok ismin artık yeni sezonda çeşitli dizi ve film projeleriyle anlaştığı bilgisi geldi. Yani mevcut kadro artık dağılmış vaziyette. Final bölümüne kadar oynamaya devam edecekler. Ondan sonraki süreçte de dizinin bittiğine şahitlik edeceğiz.

Etiketler : ,