Maraşlı Dizisinde Büyük Aşk Bitti! İşte Mahur ve Maraşlı'nın yeni Sevgilileri..

Maraşlı Dizisinde Büyük Aşk Bitti! İşte Mahur ve Maraşlı'nın yeni Sevgilileri..

Maraşlı dizisini izleyenler Celal'in ayrılığı çağrıştıran sözlerini duyunca şoka uğradı. Celal ve Mahur'un ayrılma ihtimali gündeme geldi. Aşkları sona ererse Maraşlı dizisi büyük bir kayıp yaşayacak. Peki Maraşlı'da Mahur ve Celal ayrılıyor mu? Dizide yaşanan son gelişmeler izleyicinin dikkatini çekti. İşte yeni bölümde yaşanması muhtemel olaylar...

A+A-

Maraşlı dizisinde Mahur ve Celal arasındaki aşk dizinin gündemi haline geldi. İkilinin bir türlü kavuşamaması ve tam anlamıyla birlikte olamamaları izleyicinin canını sıkıyor. Ancak öyle bir sahne yaşandı ki bundan sonra canlar daha fazla sıkılacak. Maraşlı'nın yeni bölümüne de damga vuracak sahne şimdiden tartışma konusu oldu.

Celal Aşkından Vaz mı Geçiyor?

Celal ile Mahur arasındaki diyalog izleyenleri korkuttu. Çünkü öyle sözler söyledi ki adeta ayrılığın sinyalini verdi. Celal, İnsanların onun sevdiklerine karşı hep bir düşmanlık beslediğini ima eden sözlerle Mahur'a şok etkisi yarattı. İkilinin birlikteliğine pranga vurulmuş gibi bir his yarattı. Bu sözlerden sonra Maraşlı dizisindeki aşkın sona ereceği konuşuluyor.

Celal ve Mahur Ayrılabilir

Celal ve Mahur arasındaki aşk her an sona erebilir. Ancak Maraşlı dizisinde izleyicilerin görmeye doyamadığı ikilinin birlikteliği erdiği takdirde beklenmedik sonuçlarla karşılanabilir. Reyting ve izlenme oranları bundan olumsuz etkilenebilir. Bu yüzden Maraşlı dizisinde aşkın devam etmesi kesinlikle gerekiyor. Mücadele etmeleri ve ellerinden geleni yapmaları mevcut reytinglerini de koruyacaktır.

Etiketler : ,