Maraşlı Dizisinde Flaş Olay! Mahur ve Maraşlı'nın Aşkı Bitiyor mu?

Maraşlı Dizisinde Flaş Olay! Mahur ve Maraşlı'nın Aşkı Bitiyor mu?

Mahur'un New York'a gidecek olmasının ardından Maraşlı ile olan aşkının bitip bitmeyeceği merak edildi. Maraşlı ve Mahur aşkı sona erirse izleyiciler bu gelişmeye çok üzülecek. Öte yandan Maraşlı dizisinde yaşanan flaş gelişme ile çok önemli sahneler ekrana taşınıyor.

A+A-

Maraşlı dizisinin yeni bölümünde Mahur'un gidişine üzülen izleyiciler artık muradına kavuşabilir. Çünkü Mahur son anda New York'a gitmekte vazgeçiyor. Bu güzel gelişmenin ardından duygusal sahneler yaşanacak. Maraşlı dizisinin belki de en duygusal sahnelerinden biri olacak yeni bölümde artık işler yoluna girmeye başlayabilir. Maraşlı'nın istihbarattaki yeri Mahur'un varlığıyla daha da bir önem kazanıyor. İstihbarata göre Mahur Maraşlı'dan uzaklaşırsa Maraşlı ile olan işleri bitecek. Bunu bilen başrol karakteri Maraşlı ise onun geri geleceğini üstüne basa basa söylüyor.

Maraşlı Dizisi Mahur Gitmekten Vazgeçti

Mahur'un New York'a gitme planı iptal oldu. Ancak bu noktada Maraşlı'nın ne kadar fazla acı çektiği ve istihbarattan aldığı bilgi doğrultusunda da zorluğa girdiği herkes tarafından görüldü. İkilinin birbirini ne kadar çok sevdiği düşünülürse Mahur'un hem istihbaratın ihtiyacı olması hem de Maraşlı'nın duygusal olarak bağlanması işleri iyice bambaşka boyutlara taşıyacak. Devlet için çalışan Maraşlı karakteri, aldığı sorumlulukları yerine getirirken bir yandan da Mahur karakterine olan aşkıyla yaşamaya devam ediyor.

Maraşlı İstihbarattan Atılıyordu!

İstihbarat'ın açık açık belirttiği "Mahur'u kaçırdın, artık seninle işimiz bitti" sözleri üzerine Maraşlı, Mahur'un geri geleceğini belirtti ve onları ikna etti. Nitekim öyle de oldu ve iki aşık birbirine tekrar kavuştu. Aralarındaki sevgi her geçen gün arttığı için izleyenler de sevgi dolu şekilde onları izliyor.

Maraşlı ve Mahur Aşkı Bitecek mi?

Maraşlı ve Mahur'un aşkı çalkantılı şekilde seyrederken izleyiciler bu aşkın bitebileceğini de savunuyor. Çünkü dizide yaşanan gelişmeler ve Maraşlı'nın İstihbarat adına onunla birlikte olması tüm bu olayların aslında bir çıkar ilişkisine dayanabileceğini gösteriyor. Maraşlı her ne kadar aşık olsa da Mahur tüm bu gerçekleri öğrendiğinden itibaren ona karşı tavırlarını değiştirir mi merak ediliyor.

Etiketler : ,