Maraşlı Dizisinde Herkesi Şoke Eden Gelişme! Boşuna Kimse Beklemesin..

Maraşlı Dizisinde Herkesi Şoke Eden Gelişme! Boşuna Kimse Beklemesin..

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı büyük ilgi çekmeye devam ediyor. Her Pazartesi akşamı izleyici ile buluşan Maraşlı dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 12. bölümü ile ekranlara gelen dizi Sefirin Kızı reytinglerinden de pay aldı. İşte detaylar...

A+A-

Alina Boz ve Burak Deniz'in başrol aldığı dizi sürpriz gelişmelere ev sahipliği yapıyor. Fakat diziden alınan son dakika bilgisine göre takipçileri üzecek bir durum söz konusu.

Maraşlı dizisinin yeni bölümünün yayınlanmayacağı yerine kolaj bölümünün ekranlarda olacağı öğrenildi. Bu açıklama sonrası dizi severler dizinin yayından kalktığını düşünüyor.

Maraşlı Dizisine Koronavirüs Molası Verildi

Maraşlı dizisine koronavirüs molası verildi. Dizinin başrol oyuncusu olan Burak Deniz'in koronavirüse yakalanması nedeniyle dizi setine kısa bir ara verildi.

Konu ile alakalı yapım firması ve oyunculardan net bir açıklama yapılmadı. Fakat kulislerden alınan bilgilere göre Burak Deniz'in virüsü kaptığı medya gündemine yayıldı. Bundan dolayı dizi çekimleri kısa süreliğine ertelendi.

Alina Boz’un Koronavirüs Test Sonucu Henüz Bilinmiyor

Alina Boz’un koronavirüs test sonucu henüz bilinmiyor. Burak Deniz ile başrolde yer alan Alina Boz'un testinin pozitif çıkıp çıkmadıği henüz bilinmiyor. Fakat yetenekli oyuncu Alina Boz daha önce Aşk 101 isimli dizide de koronavirüs kapmıştı.

Ayrıca dizinin bir sonraki hafta da yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil. Alınan bilgiler neticesinde oyuncu Burak Deniz test sonrası karantinaya alındı.

Etiketler :