Maraşlı Dizisinden İzleyiciyi Sevindiren Haber Geldi! İşte Maraşlı Gerçekleri

Maraşlı Dizisinden İzleyiciyi Sevindiren Haber Geldi! İşte Maraşlı Gerçekleri

Maraşlı dizisi, bir süredir test sonucu pozitif çıkan başarılı oyuncu Burak Deniz'in sağlık durumundan ötürü yayın hayatına devam etmiyor. Diziyi severek izleyenler Maraşlı'nın ne zaman devam edeceğini merak ederken dizi tarafından yapılan açıklama yürekler su serpti. Başarılı yapımı yakın zamanda ekranlarda görebileceğimiz açıklandı. Maraşlı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

A+A-

Maraşlı dizisinde yaşanan virüs gelişmesi sonrasında izleyiciler bir hayli üzülmüştü. Çünkü dizi bir süredir aralıksız devam ediyordu ve reytinglerde zirveyi kimselere kaptırmıyordu. Hal böyle olunca Burak Deniz'in virüse yakalanması bir anda dizinin duraksamasına neden oldu. Her şeyden önce sağlık önce olduğu için de başarılı oyuncu bir süredir karantinada evinde dinleniyor.

Maraşlı Dizisi Devam Gelişmesi!

Maraşlı dizisinin ne zaman devam edeceğini merak eden izleyicileri rahatlatan bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre sevilen dizinin önümüzdeki hafta devam edeceği belirtildi. Burak Deniz'in iyileşmesi durumunda dizinin aralıksız şekilde yeni bölümleri ekrana taşıyacağı biliniyor. Dizilerde zaman zaman bu tarz virüs vakalarına rastlanmakta. Zaten hali hazırda çok izlenen pek çok dizinin de yayına birkaç hafta ara verdiği görüldü.

Mahur ve Celal'in Arası Bozuluyor

Maraşlı'nın yeni bölümü yayınlandığında ise Mahur ve Celal arasındaki uçurumun git gide arttığını göreceğiz. Araları bir türlü düzelmeyen iki isim elinden geleni yapsa da Mahur bir adım geriden geliyor. Dizinin heyecanlı sahnelere daima açık olması da aşk sahneleri ile sınırlı kalmamasında önemli bir etken.

Etiketler : ,