Maraşlı Dizisinin Sonu Geldi! Maraşlı Dizisi Veda Etmeye Hazırlanıyor!

Maraşlı Dizisinin Sonu Geldi! Maraşlı Dizisi Veda Etmeye Hazırlanıyor!

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Maraşlı ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Adım adım finale doğru giden dizi izleyiciyi şaşırtmayı planlıyor. Dizinin final yapması kararı birçok izleyiciyi yasa boğdu. Maraşlı dizisinin final tarihi ne zaman? Dizi finale doğru giderken neler olacak? Tüm gerçekler ortaya çıkacak mı? Mahur ve Celal arasındaki aşk ne olacak?

A+A-

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi final yapma kararı aldı. İki bölüm sonra ekranlara veda edecek olan dizi yeni bölümü merakla bekleniyor. Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı dizinin nasıl bir final yapacağı ise merak konusu oldu.  Final tarihi belli olan dizide mutlu son olabilecek mi? Mahur, Celal’in aslında kim olduğunu öğrenecek mi?

Maraşlı Dizisinin Final Tarihi!

İlk sezona iyi başlayan dizi reytinglerde güzel başarılar elde etmişti. Dizinin kadrosu ve ilginç senaryosu ile izleyenlerin başarısını kazandı. Fakat bu başarı çok uzun sürmedi ikinci sezonu ile ekranlara gelen başarısını sürdüremedi ve çakıldı. Bunun üzerinde kanal ve dizi yapımcıları Maraşlı dizisini bitirmeye karar verdi. Yapılan açıklamaya göre Maraşlı 13 Temmuz tarihinde ekranlara veda edecek.

Maraşlı Dizisinde Neler Olacak…

Mehmet İnce kararını verdi geçmişini temizlemek istiyor. Bunun için ölümü bile göze aldı. Gerilimin bir an eksik olmadığı dizide duygusal anlar yaşanıyor. Maraşlı, Mahur ile vedalaşıyor. Bu vedalaşma çok ağlatacak. Celal’in vedası Mahuru çok ağlatacak. Göz yaşlarının hiç eksik olmayacağı bir bölüm bizi bekliyor. Maraşlı yeni bölümü ile Salı günü 20:00’da ATV ekranlarında.