Maraşlı ve Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisinin yayın tarihi belli oldu

Maraşlı ve Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisinin yayın tarihi belli oldu

Şahmeran dizisinde kimlerin oynayacağı belli oldu. Serenay Sarıkaya'ya eşlik edecek ismi duyanlar dizi için sabırsızlıkla beklemeye başladı. Güzel oyuncu, dijital içerik platformlarında oynamaya devam edecek. Peki Şahmeran dizisi konusu, oyuncu kadrosundaki son durum nedir? Serenay Sarıkaya ile başrol oynayacak isim açıklandı.

A+A-

Şahmeran dizisi çekimleri yavaş yavaş başlıyor. Dizide Serenay Sarıkaya'nın başrol oynayacağı açıklanmıştı. Onun yanı sıra diziye katılan bir başka isim dikkat çekti. ATV'de yayınlanan Maraşlı ile izleyicilerin beğenisini kazanan Burak Deniz, güzel oyuncunun partneri olacak. Dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı merak ediliyor.

Şahmeran Netflix'te Yayınlanacak

Şahmeran dizisi, yayınlanacağı platform olarak Netflix'le anlaştı. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. Ayrıca ünlü isimlerin bu dizide buluşması da izlenmesi için ayrı bir etken olacak. Peki hangi Şahmeran oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Şahmeran Dizisi Oyuncuları

Şahmeran'da oynayacak isimlerden bazıları belli oldu. Mert Ramazan Demir, Nilay Erdönmez, Mustafa Uğurlu, Ebru Özkan, Mahir Günşıray, Mehmet Bilge Aslan, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz'in yanı sıra Berfu Halis Demir ile de anlaşıldı.

Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Henüz çekim provaları devam ediyor ve yakında Şahmeran dizisini Netflix'te göreceğiz. İlk bölüm için hazırlıklar sürerken fragmanın da önümüzdeki haftalarda yayınlanması muhtemel.