Maraşlı'da Zeliş'in Annesi Ortaya Çıktı! Kim Olduğuna İnanamayacaksınız!

Maraşlı'da Zeliş'in Annesi Ortaya Çıktı! Kim Olduğuna İnanamayacaksınız!

Maraşlı dizisinin Zeliş'i, annesinin öldüğünü bilerek yaşıyordu. Ancak gerçek bir süre sonra ortaya çıktı. Maraşlı ile Zeliş'in annesi büyük bir tartışmaya girdi. İstihbaratla bağlantısı olan kadının kim olduğu belirlendi. Bundan sonra Maraşlı'yı zor anlar bekliyor. Çünkü kızı Zeliş'i kaybetme riski bulunuyor. Peki Maraşlı'nın eski eşi kim? Zeliş'in annesinin kim olduğu merak edilmekte.

A+A-

Maraşlı dizisinde ilginç sahneler yaşanıyor. Maraşlı ve izleyicilerin büyük şok olduğu gerçek nihayet ortaya çıktı. Bundan sonra işler çok daha zor bir hale bürünecek. Eğer Maraşlı, önlem alamazsa kızını kaybedebilir. Zeliş'in kaçırılma durumu söz konusu. Fakat onu kaçıracak kişi de bizzat Zeliş'in annesi Hilal. Peki kim bu Hilal? İşte Maraşlı dizisinin yeni bölümünde ortaya çıkacak olan büyük sır ve Hilal'in kim olduğu...

220.jpg

Hilal Büyük Sırrı Açıkladı!

Maraşlı dizisinde Hilal'in Maraşlı'ya sürekli olarak emir vermesi ve onun da uygulaması dizide bilinen bir olaydı. Ancak Hilal'in gerçekte kim olduğu öğrenildikten sonra izleyenler hayret etti. Bu zamana kadar saklanan büyük gerçeğin nasıl olur da daha önce ortaya çıkmaz şaşırttı. Hilal karakterinin aslında Maraşlı'nın eski eşi olduğu gerçeği herkesi etkiledi.

Hilal Zeliş'in Annesi Çıktı!

Zeliş'in babası olan Maraşlı'nın eski eşi veya kızının annesi olarak kimsenin bilinmemesi nedeniyle dizide bilinmezlik üzerine bir çekim yapılıyordu. Ancak yakın zamanda gerçek ortaya çıktı. Zeliş'in annesi bizzat Hilal'in ta kendisiymiş. Bunu da Maraşlı'ya itiraf etti. Kızıyla ilgili önemli cümleler kurdu ve Maraşlı için hiç de iyi olmayacak şeyler söyledi. Artık aralarının açılması bir yana kızıyla ilgili de sorunlar yaşayabilecek olan Maraşlı'yı zor zamanlar bekliyor.

Hilal Zeliş'i Kaçıracak mı?

Hilal'in istihbaratta güvenilir ve yetkili biri olmasıyla yıllarca Maraşlı'dan bazı gerçekleri saklaması oldukça şaşırtıcıydı. Şimdi ise Hilal'in Zeliş'i kaçıracağı iddia ediliyor. Aslında bizzat bunu kendisi söyledi. Yeni bölümde karşımıza çıkması beklenen Hilal, Maraşlı'nın gözü gibi baktığı kızını elinden alabilecek mi göreceğiz. Ancak her ne olursa olsun Maraşlı bu sefer hem istihbarat ekiplerine hem de Hilal'e karşı büyük bir savaş verecek. İstihbaratın kendi aleyhine bir şey yapması ihtimali onu çok sarsıyor.

Etiketler : ,