Maraşlı’nın Geri Dönüşü Efsane Olacak! Burak Deniz Bakın Nasıl Geri Dönüyor…

Maraşlı’nın Geri Dönüşü Efsane Olacak! Burak Deniz Bakın Nasıl Geri Dönüyor…

ATV’nin aksiyon dizilerinden birisi olan Maraş dizisi bitti. Dizinin final yapması ise hayranlarını yasa boğdu. Herkesi üzen dizi şimdilerde ise Maraşlı dizinin başrol oyuncusu Burak Deniz ile biraz olsun mutlu olmayı başardı. Başarılı oyuncu yeni sezonda bomba gibi bir dizi ile geri dönüş yapıyor…

A+A-

Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Burak Deniz şimdilerde en çok arananlar listesinde en üst seviyelerde. Başarılı oyuncu en son Maraşlı dizisi ile ekranlarda baş gösterdi. Daha önce ise birçok projede yer alan oyuncu Yarım Kalan Aşlar isimli BluTV dizisi ile çok konuşulmuştu. Partnerleri ile uyumlu bir şekilde çalışan Deniz etkileyici performansı ile yeni projeleri getirmeyi başardı.

Burak Deniz’e Dizi Teklifleri Yağıyor…

Şu sıralar kariyerinin zirvesinde olan başarılı oyuncu İtalya’da Cahil Periler dizisinin çekimlerine katıldı. Partneri ile anlaşan bile başarılı oyuncu halinden memnun olduğu gözlerden kaçmadı. Burak Deniz aynı zamanda yeni sezon için birçok diziden teklif aldı. Bu tekliflerden en büyüğü ise Şahmeran dizisi oldu. Şahmeran dizisi için Burak Deniz’e teklif gönderildi.

Burak Deniz Şahmeran Dizisinde Mi?

Netflix’te ekranlara gelecek olan Şahmeran dizisi başrol oyuncusu olarak Serenay Sarıkaya ile anlaştı. Şimdi ise ona eşlik edecek bir partner aramaktadır. Bu partner için ise Burak Deniz düşünülüyor. Başarılı oyuncuya teklif gönderildi. Ağustos aylarında Cahil Periler dizinin çekimleri tamamlanacak ve başarılı oyuncu İstanbul’a geri dönecek. Başarılı oyuncuya ise birçok diziden teklifler gelmeye başladı. Hangisini tercih edeceği ise yakında ortaya çıkacak.

Etiketler : ,