MasterChef Programından Ayrılacak Jüri Üyesi Belli Oluyor!

MasterChef Programından Ayrılacak Jüri Üyesi Belli Oluyor!

MasterChef programında yaşanan olaylar jüri üyesinin ayrılacağı iddialarını doğurdu. Pek çok kişi TV8'de yayınlanan programdan kimin ayrılacağını araştırıyor. Danilo ya da Mehmet Şef için ayrılma iddiaları ortaya atılsa da Somer Şef'ten de beklenmedik açıklamalar yükseldi. MasterChef'ten kim ayrılacak?

A+A-

MasterChef, yeni görüntülere sahne oldu. Skandal görüntüler sonrası pek çok kişi jüri üyesinin ayrılacağını düşündü. TV8'de yayınlanan program, reyting bakımından sürekli gündeme geliyor. İzleyiciler programı keyifle seyrederken jüri üyesinin ayrılacağı yönündeki haberlerden sonra ne yapacağını şaşırdı. Peki hangi isim ayrılacak? Danilo, Mehmet ya da Somer Şef arasından programa veda edecek isim ortaya çıktı.

Somer Şef Programdan Ayrılacak mı?

Somer Şef'in son bölümde ettiği isyan büyük ses getirdi. Yarışmacılardan yakınan ünlü isim, onların gerekli mücadeleyi vermediği ve karar verme konusunda sorunlar yaşadıklarını söyledi. Oldukça sitemkar konuştuktan sonra ise izleyicilerin gözü kulağı Somer Şef'in ayrılık açıklamasındaydı. Ünlü ismin gerçekten programla olan bağlantısını kesip kesmeyeceğini yakında öğreneceğiz.

Somer Şef Neden Ayrılmak İstiyor?

Sosyal medya kullanıcıları, MasterChef jürisi Somer Şef'in artık çok yorulduğunu ve yarışmacılarla uğraşamadığını söyledi. Bu nedenle ayrılma ihtimali olduğuna dikkat çekildi. Ancak söz konusu program yıllardır yayında ve bu tarz durumlar alışılagelmiş olarak ifade ediliyor. Dolayısıyla TV8'de yayınlanan MasterChef programında bir ayrılık yaşanması beklenmiyor. Acun Ilıcalı'nın konuyla ilgili neler söyleyeceği ise merak edildi.