MasterChef Türkiye Yarışmacılarının Gizli Görüntüleri Ortaya Çıktı! Acun Ilıcalı'dan Flaş MasterChef Kararı Geldi

MasterChef Türkiye Yarışmacılarının Gizli Görüntüleri Ortaya Çıktı! Acun Ilıcalı'dan Flaş MasterChef Kararı Geldi

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programını yarışmacılarının gizli görüntülerinin ortaya çıkması TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'yı çileden çıkardı. Ilıcalı TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye programını şeflerine talimat verdi.

A+A-

Haber7'nin haberine göre: 4.sezonuyla TV8 ekranlarına gelen MasterChef Türkiye programının ana kadrosunda yarışan Hamza Mercimek'ten ortalığı karıştıracak görüntüler geldi. Papağana şiddet uygulayarak ölümüne sebep olan MasterChef Türkiye'nin eski yarışmacısı Murat Özdemir ile Hamza Mercimek'in arkadaş olduğu gün yüzüne çıktı. Öte yandan Murat Özdemir'in, Hamza Mercimek'i menajeri olarak tanıtması akılları allak bullak etti.

MasterChef Türkiye'nin yeni sezonunda dişli rakipleriyle kıyasıya mücadele eden Hamza Özdemir hakkında ortaya çıkan gerçek şaşkınlık etkisi meydana getirdi. Birbirinden çarpıcı ve dobra açıklamalarıyla MasterChef Türkiye'nin ön plana yerleşen isimlerinden biri olan Hamza Mercimek'in, Murat Özdemir ile arkadaş olduğunun su üstüne çıkması medya gündemini çalkaladı.

Bilindiği gibi Acun Ilıcalı'nın aldığı karar doğrultusunda ahlaka aykırı düşen davranışları ve aldığı ikazlara rağmen saygısızca tutumunu sürdürmesi nedeniyle MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Murat Özdemir'in paylaştığı video büyük ses getirdi.

Yayınlandığı olay videonun içerisinde Hamza Mercimek'in de olduğu görülürken, onu menajeri olarak tanıtması izleyici kitlesinin kafasında kocaman bir soru işareti oluşturdu. MasterChef Türkiye'nin eski yarışmacısının çektiği görüntüler çok kısa zaman içerisinde geniş bir kitleye ulaşırken, iki isim arasındaki yakınlık izleyenlerin ''Her şey bir kurgu mu?'' şeklinde düşünmesine ortam hazırladı. İşte, o görüntüler...