MasterChef'te Baklava Aldatmacası Somer Şef'e Sert Tepki! TV8'de İzleyicilerle Dalga Geçildi

MasterChef'te Baklava Aldatmacası Somer Şef'e Sert Tepki! TV8'de İzleyicilerle Dalga Geçildi

MasterChef programında Somer Şef'in yaptığı baklava dışarıdan mı sipariş edildi? İzleyiciler, kendisini kandırılmış gibi hissetti. TV8'de yaşanan bu olayda baklavayı kendi yapmış gibi gösteren Somer Şef büyük tepki gördü. İşte MasterChef programında yaşanan baklava rezaleti...

A+A-

TV8'de yayınlanan MasterChef programında ilginç anlar yaşandı. Somer Şef'in en doğru ve lezzetli baklavayı yaparak yarışmacılara tanıtması esnasında çekim hatası meydana geldi. Böylelikle, baklavanın aslında kendisini yapmadığı ve sipariş ettiği ortaya çıktı. Peki Somer Sivrioğlu'nun bu hamlesi nasıl anlaşıldı?

Somer Sivrioğlu Baklavayı Kendi Yapmadı!

Somer Şef'in baklavayı kendi yapmayarak dışarıdan sipariş ettiği iddia edildi. Baklavaların dilim sayısı birbirinden farklıydı. Somer Şef'in yaptığı dilim 5'e 7 dizilimle gördüğümüz baklavalar, piştikten sonra 6'ya 7 olarak karşımıza çıktı. Aradaki fark bazı izleyicilerin gözünden kaçmadı. Bunun yanı sıra sosyal medyada pek çok kullanıcı Somer Şef ve TV8 programının sahtekarlık yaptığını ileri sürdü.

MasterChef'te İzleyicilerle Alay mı Edildi?

Somer Şef'in baklavayı yapamadığı için sipariş ettiği iddia ediliyordu. Bunun yanı sıra izleyiciler akıllarıyla alay edildiğini düşündü. MasterChef programında yaşanan bu skandal gelişmeden sonra izleyicilere bir açıklama yapılacak mı merakla bekleniyor. Çünkü TV8'in reytingli programının bu tarz hatalara göz yummaması şart.