MasterChef'te İfşa Skandalı! MasterChef'ten Elenecek İsim Biliniyordu!

MasterChef'te İfşa Skandalı! MasterChef'ten Elenecek İsim Biliniyordu!

MasterChef'ten kimin ayrılacağı merakla beklenmekteydi. Programda ifşa skandalının yaşandığı iddia edildi. Adaylar, son defa yemek yaptılar ve eleme potasından çıkamayan bir isim programa veda etti. MasterChef'ten ayrılan isim kim? Bu hafta TV8 programında elenen yarışmacı açıklandı.

A+A-

MasterChef programında geçtiğimiz sezon ortaya çıkan ifşa skandalı, bu sezonda da devam ediyor olabilir. Çünkü yaşanan gelişmelere göre daha önce sosyal medya üzerinden paylaşılan adaylar eleme potasına girdi. Üstelik dokunulmazlığı kazanacak kişi de önceden tahmin edilmişti. AFAD için hazırlanan yemekte kimler eleme potasına girdi? TV8'de yayınlanan programı izleyenler sonuçları az çok tahmin edecektir. Ancak öncesinde yapılan tahminler oldukça zordu. MasterChef'in ifşacılarından biri olarak bilinen kullanıcı, yaptığı paylaşımlarla izleyicileri şok etmeyi başardı.

MasterChef'ten Kim Elendi?

Programdan kimin eleneceği ortaya çıktı. MasterChef programında yapılan yarışmada İbrahim'in dokunulmazlık kazanması ve Safanur'u dokunulmazlık potasına göndermesi dikkat çekti. Ayrıca eleme potasına giden son isim ortak kararla Hamza oldu. Elemenin başlayacağı gün gelmeden kimin programa veda edeceği merak konusu haline geldi. 

MasterChef Elenecek İsim İfşalandı mı?

MasterChef'e veda edecek isim programda belli oldu. İfşa skandallarının devam etmesi halinde Acun Ilıcalı ve ekibinin duruma müdahale etmesi bekleniyor. Ancak MasterChef ifşacısı bu konuda net bir tahmin yürütemedi. Sosyal medyada kimlerin eleme potasına gideceği az çok paylaşıldı fakat söz konusu elenecek isim de artık belli oldu. Emre, Fatma, Safanur, Hamza, Hasan ve Dilara'nın eleme potasına kaldığı gecede Fatma'nın elendiği öğrenildi. 38 yaşındaki kadının bu haftanın eleneni olduğunu söyleyebiliriz. TV8'de yayınlanan program, yine heyecan dolu anlara tanıklık etti.