MasterChef'te Murat Özdemir Detayı Şaşırttı! TV8 MasterChef'te İzleyiciler Hayal Kırıkılığına Uğradı!

MasterChef'te Murat Özdemir Detayı Şaşırttı! TV8 MasterChef'te İzleyiciler Hayal Kırıkılığına Uğradı!

TV8'de yayınlanan MasterChef programı şaşırtıcı anlara tanıklık etti. Murat Özdemir ile Hamza Mercimek'in birlikte olduğu video ses getirdi. Murat Özdemir ile Acun arasında bir bağlantının olup olmadığı soruluyor. MasterChef'in kurgusal yayınlar yaptığı ve izleyicileri hayal kırıklığına uğrattığı ortaya atılan iddialardan biri.

A+A-

MasterChef programı, hem eğlenceli hem de dikkat çeken görüntülere tanıklık ediyor. Ancak son yaşananlar herkesi şaşırttı. Çünkü programda Murat Özdemir ile bağlantılı bir yarışma vardı. Daha önce Türkiye'nin tepkisini çeken ve bu yüzden ekranlara dahi çıkartılmayan Murat Özdemir'in Hamza Mercimek ile bağlantılı olduğu ileri sürüldü. İkilinin birlikte olduğu video sosyal medyada hızla yayıldı. Pek çok kişi MasterChef'in tüm bunlardan haberdar olduğu ve program içerisinde kurgunun hakim olabileceği vurgulandı.

Murat Özdemir ile Bağlantısı Ne?

Hamza Mercimek ile Murat Özdemir arasındaki bağlantı ortaya çıkınca izleyiciler isyan etti. O kadar fazla yarışmacı adayı varken Murat Özdemir'in arkadaşı seçildiyse programda kurgu olabileceğine yönelik bir soru soruldu. Ayrıca papağanına yaptığı işkence ile bilinen Özdemir'in yakınlarının programda ne işi olduğu merak edildi.

MasterChef'ten Açıklama Gelecek mi?

İkili arasındaki bağlantıdan sonra MasterChef programının bir açıklama yapması bekleniyor. Bu gelişmeden sonra akıllara Survivor'da farklı zamanlarda oynamış olan Taner ve Yasin ikilisi akıllara geldi. Taner de Acun Ilıcalı'nın programlarına katılamaz hale gelmişti. Acun Ilıcalı ile arası kötü olduğu için böyle bir gelişme yaşanırken, onun samimi arkadaşı Survivor ve MasterChef programlarına katılmıştı.

Etiketler :