Masumiyet Dizisi Ya Tamam Ya Devam! Reytingleri Düzelmezse Final Yapacak!

Masumiyet Dizisi Ya Tamam Ya Devam! Reytingleri Düzelmezse Final Yapacak!

Masumiyet dizisinde reytingler düştükçe final tehlikesi artıyor. Son bölümde izleyiciler pek tatmin olmamıştı. Fox TV'de yayınlanan Masumiyet dizisi final yapacak mı? Ela ve Hale arasında neler yaşanacak? Dizi artık Pazartesi günü yayınlanıyor...

A+A-

Masumiyet dizisi için kritik anlar başladı. Dizinin yeni bölümünde reytinglerinin artması gerekecek. Aksi takdirde finalin kapısı aralanacak. Masumiyet dizisi normalde Çarşamba günü yayınlanıyordu. Ancak hedeflediği başarıyı elde edemediğinden yayın tarihi Pazartesi'ye alındı. Peki dizi ne zaman final yapacak? 

Masumiyet Dizisi Final Yapabilir!

Masumiyet dizisi, final bölümü ile karşımıza çıkabilir. Son haftalarda istenilen reytinglere ulaşamadığı için Fox TV ve yapımcı arasında bir anlaşmaya varılacak. Dizinin yeni sezon çekimleriyle ilgili de belirsizlik sürüyor. Anlaşılan dizi ya final yapacak ya da kıl payı bir şekilde ikinci sezon çekimlerine hak kazanacak. Bu belirsizlik ışığında ünlü oyuncular da neler olacağını heyecanla bekliyor.

Hülya Avşar Masumiyet Bitsin İstemiyor!

Masumiyet'in final yapacağı iddiaları ortaya çıkınca en büyük tepki Hülya Avşar'dan gelmişti. İddialara göre ünlü oyuncu sert tepki göstermiş ve dizinin final yapmaması gerektiğini söylemişti. Hülya Avşar'ın dışında oyuncu kadrosunda oldukça önemli oyuncular da bulunuyor. Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Deniz Işın gibi isimlerin diziye katkısı çok büyük. Herkes yeni bölümde Ela ve Hale arasında yaşanacakları beklemeye koyuldu. Eğer Ela'nın planı işe yararsa pek çok kişinin başı belaya girecek.