Masumiyet Dizisinde Beklenmedik Ayrılık İzleyiciyi Şaşırttı! Yerine Ünlü İsim Gelecek!

Masumiyet Dizisinde Beklenmedik Ayrılık İzleyiciyi Şaşırttı! Yerine Ünlü İsim Gelecek!

Masumiyet dizisindeki ayrılık izleyiciyi şaşırtsa da kısa süre içerisinde yerine başka bir ismin gelmesi ile boşluk dolduruldu. Ancak bu ayrılığın nedeni yine de merak edildi. Sonuç itibariyle uzun zamandır dizi için çalışmakta olan ünlü ismin artık yer almaması ortada soru işaretleri bıraktı. Masumiyet dizisinden kim ayrıldı ve yerine kim geldi?

A+A-

Masumiyet dizisi tüm heyecanıyla yeni bölüm çekimlerine devam ederken önemli bir ayrılıkla karşılaştı. Bu ayrılık sonrasında dizinin gidişatı nasıl etkilenecek merak konusu oldu. Peki Masumiyet dizisinden kim ve neden ayrıldı? Masumiyet dizisindeki bu değişimin etkilerini yakın zamanda hissedeceğiz.

Masumiyet Dizisinde Ayrılık Yaşandı

Masumiyet'ten ayrılan isim bir oyuncu değil, dizinin ortaya çıkmasında emeği geçen ünlü yönetmen Ömür Atay'dan bahsediyoruz. Ömür Atay'ın yönetmenliğini yaptığı dizi çok iyi bir şekilde ilerliyordu. Ancak Ömür Atay çeşitli nedenlerden ötürü Masumiyet dizisinden ayrıldı. Ayrılığın nedeni ise çok merak ediliyordu. Daha önce katkı sunduğu diğer dizilerde de farkını ortaya koymuştu. Beklenmedik ayrılık dizinin gidişatını etkileyecek mi göreceğiz.

Ömür Atay Masumiyet'ten Neden Ayrıldı?

Ömür Atay'ın Masumiyet'ten ayrılığı tamamen farklı projelere dayanmakta. Yeni bir projenin çekimi için yönetmenlik koltuğunu farklı bir isme devretme kararını aldı. Bu nedenle Masumiyet'ten de ayrıldı. Ancak onun yerine gelecek isim de en az onun kadar tecrübeli ve başarılı olduğu için izleyiciler dizinin gidişatının kötü etkilenmeyeceğini düşünüyor.

Masumiyet'in Yeni Yönetmeni Kim Oldu?

Masumiyet dizisinin yeni yönetmeni Aytaç Çiçek oldu. Hatırlarsanız Mucize Doktor dizisinde yönetmenlik yapmış olan ünlü ismin, kısa süre önce buradaki işinden ayrıldığı duyurulmuştu. Ancak başarılı yönetmen artık Masumiyet dizisi için çalışacak. Yönetmenlik anlayışı oldukça  başarılı olduğu için dizinin daha da iyi bir seyir zevkine ulaşması için elinden geleni yapacak. Bu zamana kadar yönettiği dizi ve filmlerde de önemli başarılara imza atmış bir isimden bahsediyoruz. Masumiyet dizisi kaldığı yerden hiçbir fark olmadan yayın hayatına devam edecek. Bu süreç içerisinde de yönetmen Aytaç Çiçek üzerine düşeni yapacak.

Etiketler : ,