Masumiyet Dizisinde İşler Karıştı, Ela’nın Her Şeyi Hatırlaması İşin Rengini Değiştirecek

Masumiyet Dizisinde İşler Karıştı, Ela’nın Her Şeyi Hatırlaması İşin Rengini Değiştirecek

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Masumiyet 5.bölümü ile ekranlara geliyor. 24 Mart 2021 Çarşamba akşamı FOX TV'de yayınlanacak olan Masumiyet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından dizi severler yeni bölümü heyecan ile bekliyor.

A+A-

Güçlü oyuncu kadrosuyla bugün Masumiyet dizisi 5.yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Türk sinema dünyasının en iyi oyuncularından biri olan Hülya Avşar, 5 yıllık arayı sonlandırarak Masumiyet dizisi ile ekranlara dönüş yaptı.

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır'ın bulunduğu dizi bugün heyecanlı bir bölüm ile ekranlara gelecek. İzleyici ise Masumiyet dizisinin başlaması için şimdiden saat sayıyor. Çarpıcı hikayesi ile ekranlara gelen Masumiyet dizisinde Hülya Avşar, Hale Ilgaz karakterine hayat veriyor.

İlker ve Ela’nın Büyük Yüzleşmesi…

İlker ve Ela’nın büyük yüzleşmesi… Oğluna ve çocuklarına düşkün olan Hale Ilgaz, kusursuz ve kibirli bir cemiyet kadını. Hülya Avşar'ın dizide oğlu karakterini canlandıracak olan kişi Serkay Tütüncü oldu. Hale Ilgaz'ın dizideki eşi İsmail Ilgaz'a ise Ertuğrul Postoğlu hayat veriyor.

masumiyet-dizisi.jpg

Dizinin yeni bölümünde İlker ve Ela’nın yüzleşmesi taşları yerinden oynattı. Bu yüzleşme sonrası Ela bir şeylerin ters gittiğini düşünerek, yapbozun eksik parçalarını yerine koyar. Yaşadıklarını hatırlayan Ela büyük bir travma geçirecek.

Ela’nın Her Şeyi Hatırlaması Dengeleri Alt Üst Etti

Ela’nın her şeyi hatırlaması dengeleri alt üst etti. Dizinin bu akşam ki bölümünde İlker, Ela ve İrem tarafından köşeye sıkıştırılır. Bu durum karşısında annesi sığınan İlker şimdi ne yapacak? Hale ise oğlunu kurtarmak için harekete geçer. Bu durum karşısında Hale, İlker'i yurtdışına kaçırmaktan başka çare bulamaz.

Öte yandan Ela ve Bahar'ın zorbalığına karşı İrem'in çektiği video olay yaratacaktır. İntihar sonrası İrem, Hale’den yardım istemek zorunda kalır. Harun ise kızının yüzünden sürüklendiği noktayı hazmedemeyerek Bahar ile iş birliği içerisine girer. Bahar tehlikeli düşmanlığa rağmen Harun'a güvenir. Ayrıca Ela'nın her şey hatırlayıp kaybettiği bebeğini düşünmesi işin rengini değiştirir. Hale'nin kaçış planı ise onlar için ya bir kurtuluş ya da bir son olacaktır.

Etiketler :