Masumiyet Dizisinde Set İçi Gerginlik Yaşandı! Deniz Çakır'a Suç Duyurusunda Bulunuldu!

Masumiyet Dizisinde Set İçi Gerginlik Yaşandı! Deniz Çakır'a Suç Duyurusunda Bulunuldu!

Masumiyet dizisi, henüz ilk bölümleriyle ekrana gelse de Deniz Çakır hakkında yaşanan yeni gelişmeler dikkatlerin üzerine çekilmesine neden oldu. Başrol oyuncusu Deniz Çakır, iddialara göre set içerisinde bir çalışanla tartıştı. Hakaretlere varan tartışmanın boyutu git gide artınca da Deniz Çakır hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Olayların nasıl sona ereceği merak ediliyor.

A+A-

Masumiyet dizisinin ilk bölümleri yayınlanıyor. Dizi, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla büyük ses getirmeyi başardı. Ancak zaman zaman set içerisinde yaşanan olaylar gündem oluyor. Yeni dizi olmasına karşılık Deniz Çakır'la ilgili yaşanan gelişmeler "bu sefer de ne oldu" dedirtiyor. Oyuncular arasındaki tartışmalara ve zaman zaman olan gerginliklere alıştık fakat bu sefer ki durum çok daha farklı. Yine Deniz Çakır'ın başrolde olduğu bu olayda set içi çalışanıyla olan diyaloğu büyük sorunlara yol açtı. İddialara göre olay içerisinde hakaretler havada uçuştu.

Deniz Çakır Kiminle Tartıştı?

Deniz Çakır'ın kiminle tartıştığı ve hakaret ettiği merak ediliyor. Çünkü Masumiyet dizisinde Bahar karakterini canlandırdığı için başrol karakterleri arasında en fazla dikkat çeken isim oldu. Hakaret ettiği iddia ediliyor ve bu durum karşısında kendisi hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Başarılı ve güzel oyuncu Deniz Çakır'ın kostüm asistanı olan Çağatay Görgen ile tartıştığı belirtildi.

Çağatay Görgen Deniz Çakır'ı Davalık Etti!

Kostüm asistanı Çağatay Görgen, Deniz Çakır'ın kendisine hakaret ettiğini iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu. Böylelikle dizi içerisindeki gerginlikler daha da arttı. Ancak bu durumun daha ne kadar devam edeceği ve set içerisinde yaşanan olayların dizinin gidişatını etkileyip etkilemeyeceği araştırılıyor. Eğer olası bir şekilde dizi bundan etkilenirse iki isimden biriyle yollar ayrılabilir. Deniz Çakır'ın Çağatay Görgen sette olduğu sürece oynamayacağı ifade edilse de bu durumun gerçekçiliği tartışılıyor. İddialar bir kenara bırakıldığında ikilinin arasındaki tartışmanın bir an önce sona ermesi ve Masumiyet dizisinin hiçbir risk altında olmadan yayın hayatına devam etmesi bekleniyor. İzleyicilerin beklentilerinin bu şekilde olduğunu söyleyebiliriz.