Masumiyet Dizisinin Deniz Işın'ı Daha Önce Oynadığı Diziyle Şaşırttı! Kimse Bilmiyordu!

Masumiyet Dizisinin Deniz Işın'ı Daha Önce Oynadığı Diziyle Şaşırttı! Kimse Bilmiyordu!

Deniz Işın'ın Masumiyet dizisinde İrem karakterine hayat verdiği biliniyor. Ancak güzel oyuncunun daha önce yer aldığı bir dizi şu sıralar popülerleşti. Dizinin interaktif yapım olması ve çok bilinmemesi nedeniyle kendisini sevenler bu gelişmeye bir hayli şaşırdı. Peki Deniz Işın hangi dizide oynadı?

A+A-

Masumiyet dizisinde oynamakta olan Deniz Işın, başarılı oyuncu performansıyla izleyenleri büyülüyor. Son günlerde dizideki performansından çok daha önce yer aldığı diziyle ilgili konuşulmaya başlandı. Oyuncunun geçmişte Sefirin Kızı dizisinde de oynamış olduğu biliniyordu. Ancak bu sefer ortaya çıkan dizi herkesi şaşırttı. Oyuncunun hayranları ise böyle bir diziden haberdar olmadığı için hemen diziyi izlemeye koyuldu. Kendisinin daha önce performans gösterdiği bu yapım sanılanın aksine televizyonda yayınlanmadı.

Deniz Işın Hangi Dizide Oynadı?

Deniz Işın'ın Sefirin Kızı ve Masumiyet dizilerinin haricinde farklı bir dizide daha oynadığı tespit edildi. Bir hayranının keşfi sonucunda sosyal medyada yankı bulan dizinin adı ise Eee Sonra olarak kaydedildi. Youtube'de yayınlanan bir internet dizisi olmasıyla bilinen bu yapım, Deniz Işın'ın da içerisinde yer aldığı başarılı yapımlar arasında gösteriliyor. Son zamanlarda artmakta olan internet dizilerinde Deniz Işın'ın da tecrübe sahibi olması hayranlarını şaşırttı.

Yeni Bir Dizi Çekilecek mi?

Öte yandan Deniz Işın'ın interaktif dizilere olan ilgisi dolayısıyla Masumiyet dizisinde canlandırdığı rolden arta kalan zamanda yeni bir dizi çekimi olup olmayacağı merak edildi. Çünkü bu tarz diziler için gösterilen çaba hem daha az olurken hem de çekilme biçimi bakımından daha eğlenceli olabiliyor. Deniz Işın hakkında çıkan iddialar arasında böyle bir dizinin çekileceği de yer almakta. Ancak başarılı ve güzel oyuncunun konuyla ilgili herhangi bir açıklaması bulunmuyor. Ondan gelecek bir duyuru sonucunda bu haberin gerçekliği konusunda bir şeyler söyleyebiliriz.

Eee Sonra Dizisi Nereden İzlenir?

Eee Sonra dizisini izlemek isteyenler Youtube üzerinden dizinin adını aratarak ulaşabilir. Böylelikle sizler de Deniz Işın'ın ilk dizi tecrübelerinden biri olan diziyi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Başrollerde Deniz Işın ve Sarp Bozkurt'un olduğunu da ekleyelim.

Etiketler : ,