Masumiyet Dizisinin Reytingleri Fırladı! İzleyiciler Diziye tepki geldi

Masumiyet Dizisinin Reytingleri Fırladı! İzleyiciler Diziye tepki geldi

Masumiyet dizisinde yaşanan gelişmelere bakıldığında izleyicilerin tepkisinin nedeni anlaşılıyor. Ancak bir yandan da dizinin reytingleri beklenmedik şekilde arttı. Bu da demek oluyor ki Masumiyet dizisinin rakipleri oldukça zor anlar yaşayacak. Rakiplerin reyting kaybetmesine neden olacak Masumiyet dizisinin özel bir izlenim verdiği belirtildi.

A+A-

Masumiyet dizisinin yeni bölümünde Bahar'ın başına gelenler izleyiciyi çıldırtmaya yetti. Tİmur'un yapacağı plana kanan ve her şeyi yanlış anlayan Bahar, Harun'a olan güvenini kaybedecek. Ancak bu tuzağa düştüğü için zararlı çıkan yine kendisi olacak. Mahkemede aleyhine kullanılacak bu olay karşısında izleyicilerin Timur'a ve Bahar'a karşı öfkeli olduğu belirtiliyor. Peki Masumiyet dizisinde neler yaşanacak?

Bahar Tuzağa Düştü

Tuzağa düşen Bahar'ı kötü gelişmeler bekliyor. Timur'un sözlerine inanan ve Harun'a güvenmeyi bırakan Bahar'ın zor zamanlardan geçeceği belirtildi. Dizide yaşanan bu denli iddialı sahnelerin de izleyiciyi sinirlendirdiği bir gerçek. Çünkü dizide bu kadar fazla entrikanın dönmesi sosyal medyada zaman zaman tepkilere yol açıyor.

Masumiyet Dizisi Reytingi Güldürdü!

Öte yandan Masumiyet dizisinin reytingleri artışa geçti. Dizide yaşanan olayları ilgiyle takip eden izleyiciler, yeni bir kitle daha kazandı diyebiliriz. Önümüzdeki haftalarda Masumiyet'in daha da aktif olarak önemli reyting oranları elde etmesi muhtemeldir. Masumiyet dizisinin yeni bölümünde başka neler yaşanacak göreceğiz. Ancak rakiplerine reyting anlamında fark atması ve onları gerisinde bırakması bile önemli oranda başarısını etkiledi. Böylelikle olası bir sezon finalinde diğer sezon yayın hayatına devam edebilir. Bu da dizinin sürekliliği açısından oldukça önemli.

Etiketler : ,