Masumlar Apartmanı Başrol Oyuncusu Hastanelik Oldu! Masumlar Apartmanı Oyuncusu Kaza Geçirdi

Masumlar Apartmanı Başrol Oyuncusu Hastanelik Oldu! Masumlar Apartmanı Oyuncusu Kaza Geçirdi

Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen oyuncusu Farah Zeynep Abdullah, iki köpeğini ayırmak isterken ne oldu? Başına gelmeyen kalmadı… Genç oyuncu, “Siz siz olun köpüşler kavga ediyo görürseniz suyla ayırım benim boşluğuma geldi.” İfadesini kullandı. Başına gelenleri anlatan genç oyuncu bakın neler dedi. Farah Zeynep Abdullah’ın başına gelenler ve daha fazlası haberimizde.

A+A-

En son TRT 1 ekranlarında yer alan Masumlar Apartmanı dizisinde oynayan genç oyuncu dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte diziden ayrılmıştı. Diziden ayrılma sebebi olarak dizinin duygusal ağırlığının fazla olması gösterilmişti. Diziyle ilgili bu durum izleyenleri hayli üzdü.

Farah Zeynep Abdullah Kaza Geçirdi!

 Sevilen oyuncu dün evinde bir kaza geçirdi. Evinde bulunan iki köpeği Eylül ve Boldi kavga etmeye başladı. Güzel oyuncu iki köpeğini ayırmak isterken köpeklerinin arasında kaldı. Genç oyuncunun köpekleri kavga sırasında araya giren Farah Zeynep’e zarar verdiler. Genç oyuncu parmağından yaralandı. Farah Zeynep, bir buçuk saat süren ameliyatın ardından baş parmağını yeniden diktiler. Bu haberi alan hayranları bir hayli üzüldü ve genç oyuncuya geçmiş olsun mesajları atmaya başladılar.

Farah Zeynep Başına Gelenleri Anlattı

Farah Zeynep Abdullah’a hastanede müzisyen arkadaşı DJ Artz eşlik etti. Güzel oyuncu başından geçenleri şu şekilde anlattı.

“Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler. 2 köpeğim ciddi kavga etti, zar zor ayırdım, o karmaşa sırasında baya darbe aldım. Baya kopuyomuş baş parmağım, tırnak sallanıyodu, avucumda tutarak gittim hastaneye ya şok oldum. Serçe de yarılmış kırılmış, inanamıyorum hala.

Hemen 1 buçuk saat süren ameliyata aldılar, tırnağı falan yerine diktiler 2 gün kaldım hastanede, bugün çıktım. Siz siz olun köpüşler kavga ediyo görürseniz suyla ayırın benim boşluğuma geldi.”