Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu Setlere Geri Dönüyor! Birkan Sokullu'dan Açıklama Geldi!

Masumlar Apartmanı Birkan Sokullu Setlere Geri Dönüyor! Birkan Sokullu'dan Açıklama Geldi!

Masumlar Apartmanı Han karakterini canlandıran Birkan Sokullu, yapmış olduğu yürüyüşten sonra sakatlanarak acilen hastaneye gitti. Sağlık durumu hakkında izleyicilerin oldukça merakta olduğu bir zaman diliminde kendisiyle ilgili bilgi verdi. Sağlığı konusunda merak edilen soruları cevaplayan ünlü oyuncu, hastaneye gidiş nedenini de anlattı.

A+A-

Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncularından olan Birkan Sokullu, spor sonrası geçirdiği sakatlanma sonucunda hastaneye gitti. İzleyenlerin sağlık durumunu merak ettiği bu gelişme için ise kısa sürede açıklama yaptı. Başarılı oyuncunun sağlık durumu merak edilirken, yaşadığı olaya değinerek izleyicilerin merakını giderdi. Masumlar Apartmanı'nda başrol oynadığı düşünüldüğünde pek çok kişi Birkan Sokullu'nun Han karakterini canlandırırken ki halini severek takip ediyor.

Birkan Sokullu Sakatlandı!

Birkan Sokullu'nun geçtiğimiz günlerde hastaneden çıkarken görüntülenmesi izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada yürüyüş sonrasında ayağının incindiği ve bu yüzden soluğu hastanede aldığını belirtti. Sağlık durumuyla ilgili herhangi bir sıkıntının olmadığının da altını çizerek izleyenlerin rahatlamasını sağladı.

Birkan Sokullu Sağlık Durumu Nasıl?

Birkan Sokullu, sağlık durumu hakkında da bir açıklık getirdi. Oyuncunun şu an için bir sorunla karşılaşmadığı ve sağlık durumunun gayet iyi olduğu biliniyor. Ancak yürüyüş sonrası ufak bir incinme ile karşılaştığı için hastaneye gittiği öğrenildi. Hastane çıkışı muhabirlerle konuşan ve onların sorularını içtenlikle cevaplayan ünlü oyuncunun samimi tavrı gözlerden kaçmadı. Kendisini ekranlardan takip eden ve ona değer veren izleyicilerinin endişelendiğinin farkındaydı.

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Han karakteri ile önemli bir izleyici kitlesine hitap ettiği biliniyor. Bu kitleye karşı da saygısı sonsuz olduğu için önemli gelişmelerde kendisiyle ilgili durumları paylaşmayı ihmal etmiyor. Bakalım Birkan Sokullu'nun Masumlar Apartmanı dizisindeki performansı kaç sezon daha devam edecek. Dizide sergilediği oyunculuk oldukça takdir edilesi. Oyuncu kadrosunda başarılı isimlerle çalışmasının da dizide bu kadar popülerleşmesinin önemli bir etkisi olduğu bilinmekte. Başrollerini Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah ile paylaşıyor.