Masumlar Apartmanı Dizisi Eskisi Gibi Değil! TRT 1 Dizisinden Dikkat Çeken Karar

Masumlar Apartmanı Dizisi Eskisi Gibi Değil! TRT 1 Dizisinden Dikkat Çeken Karar

Masumlar Apartmanı dizisinde dikkat çekici değişiklikler vardı. Dizinin yeni sezonu yayınlandı ancak bir şeyler farklıydı. Melisa Şenolsu'un performansı çok beğenildi. Han karakteriyle ilgili gelişmeler sürerken, Farah Zeynep Abdullah'ın dizide olmayışı izleyicilerin dikkatini çekti. TRT 1 dizisinde neler yaşanıyor?

A+A-

Masumlar Apartmanı dizisi, TRT 1 ekranlarında büyük hasreti sona erdirdi. Dizinin yeni bölümünde Melisa Şenolsun'un performansı da çok konuşuldu. Oyuncu ile ilgili ön yargılar yer almaktaydı ancak güzel isim rolünün üstesinden geldi. Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi kadın oyuncularla beraber oynayan Şenolsun, elinden gelenin en iyisini yaptı. Dizide Han karakteri de fazlasıyla göze batmaktaydı. Kendisi psikolojik tedaviyi tercih ederken, bir yandan da İnci'den kalan boşluğu nasıl dolduracak merak ediliyordu.

Farah Zeynep'in Yokluğu Hissedildi

Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılmasıyla beraber dizide bir şeylerin eksik olduğu görülüyor. Tüm bu gelişmeler ışığında başarılı oyuncunun yokluğu diziye ne gibi şeyler katacak göreceğiz. Bir yandan da dizi karakterlerinin değişimi konusunda İnci'nin olmayışı büyük bir avantaj olarak nitelendirilebilir. Senaryonun şekillenmesi açısından bu tarz şaşırtıcı bir ayrılık bekleniyordu.

Sürpriz Sahneler Yayınlanacak

Masumlar Apartmanı'nda geçtiğimiz sezonda olduğu gibi psikolojik açıdan önemli sahnelerin tekrar yayınlanması bekleniyor. İzleyicileri etkileyen ve onların oturup düşünmesine neden olan bazı sahneler büyük reyting elde etmişti. Bir yandan ürkütücü bir yandan da dikkat çekici bölümlerin devam edeceği vurgulanıyor. Safiye ve Gülben arasındaki ilişkinin bozulması veya yıpranması da gündemde.