Masumlar Apartmanı Dizisinde Büyük Yıkım! İnci Diziye Veda Ediyor!

Masumlar Apartmanı Dizisinde Büyük Yıkım! İnci Diziye Veda Ediyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi 37. bölümü ile birlikte sezon arasına girecek. Masumlar Apartmanı bu akşam 36 bölümü ile herkesi ekran başına kilitlemeyi hazırlanıyor. Alınan bilgiler neticesinde Masumlar Apartmanı dizisi flaş bir olay ile sezon finali yapacak. İşte haberin detayları...

A+A-

Başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu gibi yetenekli oyuncular yer alıyor. Alınan bilgiler neticesinde İnci karakterinin sezon finali ile birlikte ekranlara veda edeceği öğrenildi.

Gerçek hayat hikayesini konu alan Masumlar Apartmanı dizisi Han ve ailesinin iyileşmesi için yapılan mücadeleleri konu alıyor. İnci karakteri ile ekranlara gelen Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılmak istediği gündeme geldi.

Dizinin Sezon Finali Gündemi Sarstı

Dizinin sezon finali gündemi sarstı. Oyuncunun gitmek istemesinin ardından senaristler İnci karakterine sarsıcı bir son yazma kararı aldı. Zaten son bölümlerde Birkan Sokullu’nun Han karakterine hayat vermesi ve dizide İnci ve Han'ın evlilikleri gittikçe çıkmaza sürüklendi.

masumlar-apartmani-dizisinde-buyuk-yikim-inci-diziye-veda-ediyor.jpg

Bu bilgiler doğrultusunda İnci’nin nasıl bir son ile diziden ayrılacağı merak söz konusu oldu. Kulislerden alınan bilgiler neticesinde İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah’ın ölerek diziye damga vuracağı belirtildi.

Farah Zeynep Abdullah Diziden Ayrılma Kararı Aldı

Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılma kararı aldı. Ayrıca İnci’nin ölümünün ardından Han'ın hayatı da tekrardan altüst olacak. Ayrıca Farah Zeynep Abdullah’ın başarılı bir şekilde İnci karakterine hayat vermesi herkes tarafından takdirle karşılandı.

Alınan bilgiler neticesinde Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finalinde İnci’nin sarsıcı bir şekilde hayatını kaybetmesinin ardından adeta yıkım yaşayacak. Bu açıklamanın ardından Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali de yaşanacak olan gelişmeler ise merak söz konusu oldu.