Masumlar Apartmanı Dizisinde Kokan Çöp Evin İçi Açıldı! Tüm Sırlar Ortaya Çıktı

Masumlar Apartmanı Dizisinde Kokan Çöp Evin İçi Açıldı! Tüm Sırlar Ortaya Çıktı

Masumlar Apartmanı dizisinde öyle olaylar yaşandı ki izleyicinin merak ettiği pek çok soru cevap buldu. Çöp evin içerisinden çıkanlar herkesi şok etti. Safiye ve Gülben adeta yerin dibine girdi. Han ve İnci ise büyük bir tartışmaya tutuşarak aralarındaki ilk bozulmanın fitilini ateşledi. Masumlar Apartmanı dizisi son bölümde yaşanan olayları sizler için derledik.

A+A-

Masumlar Apartmanı'nda merakla beklenen bölüm sonunda yayınlandı. Tüm izleyicilerin merak ettiği kokan daire skandalında gerçekler tek tek gün yüzüne çıktı. Gülben ve Safiye'nin zor anlar yaşadığı bu zamanda, Han'ın kapıyı açmakta ısrar etmesi üzerine çöp dolu ev ile karşılaşıldı. Esra başta olmak üzere herkes büyük şaşkınlık geçirdi. Çöp dolu ev içerisinde başka neler vardı?

Daire Açıldı, Çöpler Ortaya Çıktı!

Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde çöplerin ortaya çıkmasıyla Safiye ve Gülben adeta şoka uğradı. Uzun zamandır sır gibi sakladıkları bu olay da deşifre olmuş oldu. İki kardeş de dışarı çıkmamak adına çöpleri daireye bırakıyor ve temizlik takıntılarını bu şekilde sürdürüyorlardı.

Naci Safiye ve Gülben'e Yardım Etti

Hiç beklenmedik bir anda çıkagelen Naci ise çöplerin taşınmasında yardımcı oldu. Masumlar Apartmanı dizisinin romantik ve gizemli erkeği olan Naci, Safiye'ye olan bağlılığını bir kez daha göstermiş oldu. Yakın zamanda öleceğini bildiği için hayatının son zamanlarını iyi bir şekilde geçirmek istiyor. Elden ayaktan düşmeden önce Safiye ile güzel vakitler geçiriyor.

İnci Han'ın Sırrını Öğrendi!

İnci, Han'ı takip ettikten sonra Han tarafından fark edildi. Yuvasına hoşgeldiğini söyleyen Han, İnci'ye bağırarak konuştu. Böylelikle vitrin mankenlerin olduğu mekanda kendisini bulan İnci ile yüzleşmiş oldular. Han'ın bu bölümden sonra kendisini nasıl izah edeceği ve böyle olaylar yaşanmasının nedenini anlatıp anlatmayacağı merak ediliyor. Sonuç itibariyle ailede herkesin psikolojik bir takıntısı var ve bir şekilde gün yüzüne çıkıyor. Aralarında en aklı başında gözüken Han ise farklı bir sorunla karşımıza çıktı. İnci ile olan diyaloğunu sürdürerek ondan özür dileyecek mi hep birlikte göreceğiz.