Masumlar Apartmanı Dizisinden Ayrılıp Camdaki Kız'a Geçecek! Ünlü Oyuncu Resmen Duyurdu

Masumlar Apartmanı Dizisinden Ayrılıp Camdaki Kız'a Geçecek! Ünlü Oyuncu Resmen Duyurdu

Masumlar Apartmanı'ndan veda eden bir isim artık Camdaki Kız'da yerini alacak. Kanal D dizisi Camdaki Kız, bu transferle beraber reytinglerini iyice artırmayı hedefliyor. İzleyicilerin şikayetlerini dinleyen ve ona göre önlem alan yapım, bu son hamlesiyle çok konuşulacak. Peki diziye katılan kişinin ismi nedir? TRT 1'den Kanal D'ye transfer...

A+A-

Camdaki Kız, yeni sezona yeni transferlerle giriyor. Dizi çekimlerinde dikkat çeken bazı detaylar vardı. Diziye katılan isim belli oldu. Üstelik bu isim dizinin geleceğini önemli ölçüde değiştirecek. Kendisinin daha önce Masumlar Apartmanı'nda yer aldığı biliniyor. Peki hangi isim diziye dahil oldu?

Masumlar Apartmanı'ndan Ayrıldı!

Camdaki Kız'ın yönetimdeki sorununu giderebilmek adına Masumlar Apartmanı dizisinden bir isim ayrıldı. Ünlü görüntü yönetmeni Tolga Çetin'in yeni sezonda Camdaki Kız'a geçtiği öğrenildi. Artık hünerlerini Kanal D dizisinde sergileyecek. Dizinin önemli bir ihtiyacı bu transferden sonra giderilmiş oldu.

Camdaki Kız Görüntüleri Eleştiriliyordu

Camdaki Kız'da bazı çekimlerin çok eleştirildiği ve dikkat dağıttığı ifade edildi. Bu eleştirileri dikkate alan yönetim ise pratik bir çözüm üretti. Başarılı isimle anlaşarak çekimlerdeki sıkıntıyı gidermeyi hedefliyor. Artık Camdaki Kız dizisi eksiksiz bir şekilde yayın hayatına devam edecek. Kanal D'de ekrana gelen dizi yüksek reytingi ile dikkatleri üzerine çekmişti. 2. sezonunda da benzer gelişmeler sürecek gibi gözüküyor.