Masumlar Apartmanı Dizisine Naci Bombası! Naci Geri Döndü! (Tansel Öngel)

Masumlar Apartmanı Dizisine Naci Bombası! Naci Geri Döndü! (Tansel Öngel)

Masumlar Apartmanı'ndan ayrılan Tansel Öngel, büyük hayal kırıklığı yaşatmıştı. Çünkü diziyi izleyenler Naci karakterini severek takip ediyordu. Ancak setlere döndüğü iddia edilen Tansel Öngel'in yakın zamanda Masumlar Apartmanı'nda oynayacağı açıklandı. Naci diziye geri dönüyor. Tansel Öngel Masumlar Apartmanı'nda yer alacak.

A+A-

Masumlar Apartmanı dizisi, kısa süre önce ünlü oyuncunun diziden ayrılmasıyla izleyicilere büyük bir şok yaşatmıştı. Çünkü dizide yer aldığı süre boyunca Safiye karakteri ile olan diyaloğu ve ona karşı iyi olması nedeniyle Naci çok sevilmişti. Naci karakterinin bu ayrılığından sonra ise Safiye'nin eskisi gibi huzursuz olmaya başladığı gözlerden kaçmadı. Şimdi ise diziyle ilgili yepyeni bir gelişme yaşanıyor. Ünlü oyuncunun diziye dahil olması bekleniyordu ve beklenen gerçekleşiyor. Dizi setlerine katıldığı dahi iddia edildi. İddialar doğru ise her şey yeniden başlayacak.

Naci Geri Dönüyor!

Masumlar Apartmanı'nda en son Ankara'ya giden Naci'nin diziye geri döndüğü kaydedildi. Safiye'yi tekrar görmek ve onunla olan aşkını pekiştirmek içi diziye dahil olacağı açıkladı. Tansel Öngel'in bu sürprizi sevinçle karşıladı.

Tansel Öngel Dizide Oynayacak mı?

Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı dizisinde oynamaya devam edecek. Başarılı oyuncunun bir süredir diziden uzakta olduğu biliniyordu. Bu duruma en çok da ünlü oyuncunun hayranları sevindi. Yeni bölümde karşımıza çıkması ve sürpriz yapması bekleniyor. Bakalım dizide nasıl bir gelişme yaşanacak...