Masumlar Apartmanı Dizisine Ünlü Oyuncu Tekrar Dönüyor..

Masumlar Apartmanı Dizisine Ünlü Oyuncu Tekrar Dönüyor..

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci sürprizi yaşanıyor. Tansel Öngel'in videoda yer alması ve TRT 1 dizisinin sürpriz duyurusu herkesi sevindirdi. Peki Naci hastalığını yendi mi? İzleyiciler Naci ve Safiye aşkının tekrar alevlenmesini istiyor. Masumlar Apartmanı reyting sonuçlarıyla yeni bir rekor kıracak.

A+A-

Geçtiğimi sezon finalde Naci'nin ayrılığıyla sarsılmıştık. Masuml Apartmanı dizisinin etkili karakterlerinden olan Naci, gidişiyle çok üzmüştü. Ancak Tansel Öngel hakkında bir karar verildi. Başarılı oyuncu tekrardan sahnelere dönüyor. TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı'nda oldukça geniş bir kitleye seslenmekte. Bunu bilen yapımcı ise oyuncudan vazgeçmek istemiyor.

Tansel Öngel Diziye Katılacak

Safiye'nin sevdiği adam olarak bilinen ve ikilinin birbirine duyduğu aşkla gündeme gelen Naci, Tansel Öngel'in performansı ile tekrardan ekranlardaki yerini alacak. Oldukça sessiz ve bir o kadar umutlu bir karakter olan Naci'nin ne gibi gelişmelere imza atacağı merak ediliyor. Safiye'yi normal hayata karıştırmak ve onunla bütünleşmek için elinden geleni yapmıştı.

Naci Hastalığını Yenecek mi?

Öte yandan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci'nin hasta olduğu da biliniyordu. Kendisinin ölümcül hastalıkla yüzleşirken Safiye ile iletişim kurmaya çalıştığı sahneler izleyicileri duygulandırmıştı. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda Naci'nin hastalığıyla ilgili yeni bilgiler elde edeceğiz. Yenmiş olma ihtimali oldukça yüksek duruyor. Hal halükârda Safiye ile buluşacak olması reytingleri olumlu etkileyecek.