Masumlar Apartmanı Dizisinin İkinci Sezonu Tarihi Verildi! Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Masumlar Apartmanı Dizisinin İkinci Sezonu Tarihi Verildi! Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

TRT 1'de ekrana gelen Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Dizinin ikinci sezonunda neler olacağı merak ediliyor. Diziye hangi oyuncular katılacak? Fahriye Evcen ile beraber o isimlerle anlaşılabilir. Ayrıca Naci karakteri diziye geri dönecek mi?

A+A-

Masumlar Apartmanı dizisi sezon finali yaparak ekranlara ara verdi. İzleyiciler dizinin ilk sezonunu severek izledi. Reytinglerde rekorlar kıran dizinin bir süre yeni bölümü yayınlanmayacak. Ancak kaliteli oyuncu transferleriyle İnci'nin boşluğunu doldurması beklenen isimleri diziye katacak. Böylelikle Masumlar Apartmanı ikinci sezonuna çok daha etkili bir şekilde başlayacak. Peki dizinin yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Masumlar Apartmanı 2. Sezon Ne Zaman?

Masumlar Apartmanı dizisinin 2. sezonu için henüz tarih verilmedi. Ancak dizinin 7 Eylül Salı günü 2. sezonu yayınlanması bekleniyor. Böylelikle dizi kaldığı yerden maceralara devam edebilecek. Ayrıca dizinin son zamanlarda yüksek reyting alması, beklentileri yükseltti. Naci ve Safiye arasındaki ayrılık da izleyicileri etkilemişti. Naci karakteri tekrar geri dönecek mi merak edildi. Her ne kadar İnci diziye veda etmiş olsa da Naci kalıcı olarak gitmedi.

Masumlar Apartmanı Dizisine Yeni Oyuncular!

Masumlar Apartmanı, yeni sezonunda önemli isimlerle anlaşmayı düşünüyor. Dizinin karakter çeşitliliği artması ve başarılı oyuncuların diziye katılması adına birkaç kişi ile görüşüldüğü bilgisi geldi. Fahriye Evcen de diziye dahil olabilecek olası isimler arasında. Sevilen oyuncuya dizi teklifi geldi mi ve oyunculuğu kabul etti mi bilinmiyor. Ancak bir süre sonra ortaya çıkacaktır.