Masumlar Apartmanı Dizisinin İnci’sinden Büyük Olay! Farah Zeynep Abdullah Kiminle Kavga Etti ve Neler Söyledi…

Masumlar Apartmanı Dizisinin İnci’sinden Büyük Olay! Farah Zeynep Abdullah Kiminle Kavga Etti ve Neler Söyledi…

Birsen Altuntaş ve Farah Zeynep Abdullah arasında sular durulmuyor. Sürekli birbirlerine gönderme yapan ikili sosyal medyayı karıştırmaya devam ediyor. İkilinin arasındaki kavga nasıl başladı. Farah Zeynep Abdullah bu kavgaya nasıl dahil oldu. İkilinin arasındaki kavga üzün süre daha devam edecek gibi duruyor…

A+A-

En son Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılacağı yönünde ilk haberleri Birsen Altuntaş yapmıştı. Bu haberlerin karşısında dizinin senaristti Deniz Madanoğlu çok sinirlenmiş ve Birsen Altuntaş’ın haberine, "Yaptığınız şey hiç ama hiç doğru değil. Her şeyin tadını kaçırıyorsunuz, verilen emeğe yazık ediyosunuz,ne hakkınız var buna?? Spoiler vermek ne demek, sürprizleri açık etmek ne demek? Nasıl bi rahatlık pervasızlıktır bu!" şeklinde yazmıştı. Daha sonra devreye Farah Zeynep girdi.

Farah Zeynep Abdullah’tan “Her şekil ayıp” Yorumu…

Güzel oyuncu ise hem izleyici hem de yapımdaki emeğe yazık şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Daha sonrasında Altuntaş, Farah Zeynep’in yeni projeler ile görüşmeye başladığı haberini yaptı bunun üzerine cevap çok gecikmedi ve Farah’tan “Yoo” şeklinde yanıt geldi. İkili arasındaki kavgaya sözlü olarak devam etti.

Kavga Bitmiyor!

Farah Zeynep’in vermiş olduğu bir röportajın bir kısmını alarak altına "50 yaşında bir sabah uyanıp gazeteci olmaya karar veren, açtığı mecrayı yapımcılara senaryo satmak için kullanan, mesleksizliğine "içerik üreticisi" adını takanlar da var…” diye yazdı. İkili arasındaki kavga henüz bitmeyecek gibi görünüyor.