Masumlar Apartmanı Dizisinin Kaybolan Oyuncusu Orada Bulundu!

Masumlar Apartmanı Dizisinin Kaybolan Oyuncusu Orada Bulundu!

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan ve ortadan kaybolan Esad'ın nerede olduğu öğrenildi. Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen karakteri Esad'ın bunca zaman sonra nerede olduğu ortaya çıktı. İşte haberin detayları...

A+A-

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Esat birdenbire ortalıktan kayboldu. Uğur Uzunel’İn hayat verdiği Esat karakterinin nerede olduğu ortaya çıktı. Gülben karakterine hayat veren Merve Dizdar Uğur Uzunel ile sette bir fotoğraf paylaştı.

Dizide Gülben’in aşkı Esat, Han tarafından tehdit edildikten sonra ortalıktan kayboldu. Masumlar Apartmanı izleyicileri ise Esad'ın nerede olduğunu merak ediyor. Ayrıca izleyiciler Han'ın apartman bodrumunda kelepçelediği kişinin Esat olabileceğini düşünüyor.

Setteki Paylaşım Sürprizi Bozdu

Setteki paylaşım sürprizi bozdu. Merve Dizdar’ın sette paylaştığı 1 fotoğraf ise bu düşünceyi güçlendirdi. Merve Dizdar, Uğur Uzunel ile apartmanın önünde bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafı gören izleyiciler şaşkınlıklarını gizlemeyerek ilerleyen bölümlerde Esad'ın başına ne geldiğinin ortaya çıkması gerektiğini söylüyor.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda kazan dairesinde kelepçeli bir şekilde Han’ın tuttuğu kişinin Esad olma ihtimalini akıllara getirdi.

Masumlar Apartmanı Esat Kimdir?

Masumlar Apartmanı Esat kimdir? 1988 yılında Kadifekale’de dünyaya gelen Uğur Uzunel, İzmir Bornova'da hayatını devam ettiriyor. İzmirli oyuncu eğitim hayatını tamamladıktan sonra tiyatroya atıldı.

Oyuncu olmaya çok küçük yaşlarda karar veren Uğur Uzunel, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi sahne sanatları bölümü oyunculuk ana sanat dalında eğitim aldı.

Ağır roman dizisinde ilk televizyon macerası tamamlayan Uzunel 1997 yılında ise şehir tiyatrosuna katıldı. Oyunculuk dışında yönetmenlik ve yardımcı yönetmenlik deneyimleri de elde etti Şuan ise Masumlar Apartmanı dizisinde Esat karakterine hayat veriyor.