Masumlar Apartmanı Safiye ve Gülben'in Üst Katta Sakladığı Şeyler Şok Etti!

Masumlar Apartmanı Safiye ve Gülben'in Üst Katta Sakladığı Şeyler Şok Etti!

Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde izleyiciler şok bir görüntüyle karşılaşacak. Çünkü Safiye ve Gülben, düşünüldüğü gibi yalnızca çöp saklamıyor. Çok daha farklı şeyler sakladıkları iddia ediliyor. Sosyal medyada da dillendirilen bu olay izleyenleri heyecanlandırdı. Panik ve korku içerisinde kalan iki kardeşin tüm sırrı açığa çıkacak.

A+A-

Masumlar Apartmanı dizisinde geçtiğimiz hafta  Esra ve Safiye arasında yaşanan gerginlik büyük olay oldu. Safiye'nin ağzına geleni sayması ve Esra'ya karşı ağır sözler kullanması onu çileden çıkarmaya yetmişti. Safiye, yalnızca üst kattan gelen kokunun ne olduğunu merak eden ve bu kokuyu gidermek için yardım isteyen Esra'ya oldukça kötü sözler sarf etti. Psikolojik sıkıntılarından ötürü ağzına geleni saymakta çekinmedi ancak bu sözleri pahalıya patladı. Polisle gelen Esra kokunun olduğu kapıyı açmak için sağlam bir destek bulmuş oldu. Beraberinde Han'ın da apartmana gelmesiyle işlerin rengi değişti ve Han kapıyı açmak için üst kata çıktı.

Üst Kattaki Kokunun Sebebi Ne?

Safiye ve Gülben'in çöp olarak kullandığı o dairenin kokmasındaki sebebin çöp olduğu düşünülse de sanılanın aksine farklı bir durumdan ötürü kokabilir. Bunu anlamanın en iyi yolu elbette kokunun geldiği kapıyı açmak olacak ancak Safiye ile Gülben gereğinden fazla panik yaptı. Sakladıkları bir şey olduğuna dair sosyal medyada çeşitli iddialar bulunuyor.

Safiye ve Gülben Üst Katta Ne Saklıyor?

Masumlar Apartmanı yeni bölümünde Han'ın kapıyı açmasıyla içeride nelerin olduğu belli olacak. Özellikle de Safiye ve Gülben'in sakladığı gizemli şeyler açığa çıkacak ve diğerleri buna nasıl tepki gösterecek merak ediliyor. Eğer gizli bir şey ile karşılaşılırsa sonları çok daha kötü bitebilir. İzleyiciler, iki kardeşin bu kadar panik yapmasındaki sebebin çok daha farklı bir nedene dayalı olabileceğini düşünüyor. Sosyal medyadaki iddialara göre akla hayale sığmayan bir görüntü ile karşılaşabiliriz. Ancak bir yandan da ikilinin sürekli olarak oraya çöp attığı düşünülünce panik yapmaları oldukça normal geliyor. Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde gelişmeleri daha yakından takip edebileceğiz. Han'ın kararlılıkla kapıyı açması iki kardeşin saklamış olduğu tüm sırları ortaya çıkaracak. Safiye, Esra ile düzgün iletişim kurmamanın bedeli ağır ödeyecek.