Masumlar Apartmanı Seyircisi Dayanamadı İsyan Etti! Bu Kadarı Çok Fazla..

Masumlar Apartmanı Seyircisi Dayanamadı İsyan Etti! Bu Kadarı Çok Fazla..

Geçen akşam ekranlara yeni bölümüyle gelen Masumlar Apartmanı dizisi izleyenleri, geçen hafta gösterdikleri tepkinin aynısını gösterdi. Dizinin yeni sezonunda neredeyse her bölüm yaşanan o olay izleyiciyi adeta bezdirdi.

A+A-

Masumlar Apartmanı dizisi yayın hayatına son hız devam ediyor. Geçtiğimiz akşamda yeni bölümü ile izleyicilerinin karşısına çıktı. Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda şimdilik her şey yolunda gidiyor ama izleyicilerin canını sıkan bir konu var. Bu da senaryo da birbirini tekrar eden o olay.

Masumlar Apartmanı seyircileri dizinin böyle devam etmesini istemiyor!

Masumlar Apartmanı seyircisinin tepki gösterdiği olay dizide Esat ve Gülben arasında yaşanan ilişkide yaşanan hayal kırıklığı. İlişkinin bir düzelip, bir bozulması seyircilerin kafasını karıştırıyor ve buna doğal olarak tepki gösteriliyor. Gelen tepkilerin ardından senaryoda bu konuda ufak değişikliklere gidilmesi bekleniyor. Bakalım seyircinin isteklerini Masumlar Apartmanı tarafından cevap gelecek mi?

Masumlar Apartmanı reytinglerinde beklenmeyen azalış...

Masumlar Apartmanı dizisinin reytinglerinde yeni sezonun başladığı günden bu yana hiç beklenmeyen ve herkesi şaşırtan bir azalış var. Dizinin senaryosunda yaşanan yanlışlıkların reytinglere de büyük bir etki ettiği tahmin ediliyor. Masumlar Apartmanı'nın senaryosunun seyircilerin istediği şekilde gitmesinin ardından reytinglerinde daha iyiye doğru gitmesi bekleniyor.