Masumlar Apartmanı Sezon Finali Bölümü Geliyor! TRT 1 Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman?

Masumlar Apartmanı Sezon Finali Bölümü Geliyor! TRT 1 Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman?

Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali yapacağı öğrenildi. Dizinin sezon finali ne zaman yayınlanacak? TRT 1 dizisi Masumlar Apartmanı'nda finalde neler olacak? Safiye ve Naci'nin kavuşması bekleniyor. Dizinin final tarihi netleşti.

A+A-

TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu haline geldi. Ancak dizi ile ilgili en önemli gelişme bu değil. Yakın zamanda sezon finali yapacağı belirtilen Masumlar Apartmanı'nın tarihi de netleşiyor. Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Tansel Öngel gibi isimlerin oynadığı dizinin heyecanı her geçen bölümde daha da fazla artmakta. 

Masumlar Apartmanı Sezon Finali Ne Zaman?

Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finali 18 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak. Bu da demek oluyor ki sevilen dizi 34. bölümde sezon finali yapacak. Peki finalde neler yaşanacak? Safiye ile Naci'nin bir türlü kavuşamadığı dizide artık Han'ın vicdanı onları kavuşturmaya el verecek mi?

Naci ve Safiye Görüşecek mi?

Sezon finalinde Naci ve Safiye detayı dikkat çekecek. İkilinin bir süredir hasret gideremediği ve birbirlerini çok özlediği biliniyor. Ayrıca Han ve İnci arasındaki iletişimde nasıl sağlanacak göreceğiz.

Gülben ve Esat Evlenecek mi?

Gülben'in Esat'ı gördüğü sahneden sonra evlenip evlenmeyecekleri merak edildi. Çünkü bir süredir Gülben'in Esat'la birliktelik hayali kurduğu görülüyordu. İnsanlara hızlı bir şekilde bağlanan Gülben hayal kırıklığı mı yaşayacak? Masumlar Apartmanı'nın sezon finalinde her şey daha da net hale gelecek. Bu yüzden TRT 1 dizisinin yeni bölümünü izlemekte fayda var. Dizinin yeni sezonda yayın hayatına devam edeceğini de belirtelim. Masumlar Apartmanı 2. sezonda neler yaşanacak göreceğiz.