Masumlar Apartmanı Ve Kırmızı Oda Dizileri Birleşti! Türk Televizyonlarında Nadir Görülür..

Masumlar Apartmanı Ve Kırmızı Oda Dizileri Birleşti! Türk Televizyonlarında Nadir Görülür..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı ve TV8 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizileri birleşti. Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümünde bu iki reyting rekortmeni projeye birleşmiş halde göreceğiz. Heyecan şimdiden dorukta!

A+A-

İkisi de gerçek hayat hikayelerinden alınan Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizileri farklı günlerde yayınlanıyor ve reyting rekorları kırıyor. Bununla da kalmayarak geçmişte görülmemiş birçok başarıyı da yakalıyorlar.  Bu dizilerle ilgili herkesin uzun zamandır istenen bir şey vardı, iki projenin birleşmesi. Evet sonunda seyircinin isteği gerçek oldu. Ve iki rekortmen dizi birleşti.

Masumlar Apartmanı Ve Kırmızı Oda dizileri birleşti! İkisi bir arada...

Masumlar Apartmanı'nın yayınlanan yeni bölüm fragmanına baktığımızda iki dizinini birleştiğini görüyoruz. Yani efsane iki projenin oyuncuları ile beraber konuları da bir araya geliyor. Birçok ortak noktası bulunan dizilerin en büyük ortak yanı da ikisinin de gerçek hayat hikayelerinden alınıyor olması.

Yeni bölüm çok heyecanlı!

Masumlar Apartmanı'nın gelecek hafta yayınlanacak olan bölümünde iki büyük projenin birleştiğini göreceğiz. Diziler konu gereği beraber çekilse de, bu bölüm TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı'nda görülecek. Tabi belki ilerde Kırmızı Oda dizisinde de iki dizinin birleşmesine şahit olabiliriz. Bunun yakında belli olması bekleniyor.