Masumlar Apartmanın Başrol Oyuncusu O Dizi İçin Ayrıldı! Ünlü Oyuncu Bakın Hangi Diziye Katıldı!

Masumlar Apartmanın Başrol Oyuncusu O Dizi İçin Ayrıldı! Ünlü Oyuncu Bakın Hangi Diziye Katıldı!

Hakim dizisine katılan ünlü oyuncu büyük dikkat çekti. ATV dizisine TRT 1'den katıldığı haberi iletildi. Daha önce Masumlar Apartmanı'nda izlediğimiz ünlü isim, şimdilerde yeni dizisi için hazırlıklarını sürdürüyor. Peki Hakim dizisine hangi oyuncu katıldı? İşte detaylarıyla birlikte oyuncu transferi...

A+A-

Masumlar Apartmanı'ndaki Doktor Yağmur karakteri ile gönüllerde taht kuran Seda Akman, diziden ayrıldıktan sonra hangi projelerde oynayacağı merakla beklenen isimler arasındaydı. TRT 1 dizisinden ayrıldıktan sonra dijital projelerde yer aldı. Ancak şimdilerde ise ekranlara dönmek için gün sayıyor. Hakim dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu açıklandı. ATV'de yayınlanacak dizi için geri sayım başladı.

Seda Akman Hakim'e Katıldı!

Hakim dizisinde Seda Akman'ın hangi karakterle karşımıza çıkacağı merak ediliyor. Yurdaer Okur'un da diziye dahil olduğunu belirtelim. İkilinin dizide partner olarak oynayacağı belirtildi. Azem karakterini canlandıracak olan Yurdaer Okur'a Zümrüt karakteri ile Seda Akman eşlik edecek. Dolayısıyla dizideki karakterler tamamen kesinleşti.

Dizide Başka Kimler Oynuyor?

Hakim dizisinin oyuncu kadrosu oldukça zengin. Üstelik oyuncular çok kaliteli. Başrolde Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer Okur, Hasibe Eren ve Uğur Yücel'i göreceğimiz kesinleşti. ATV'de yayınlanacak dizi için pek çok hazırlık tamamlandı. Yakında ilk bölüm fragmanının ekrana geleceği belirtiliyor.