Masumlar Apartmanı'nda Herkes Şok Olacak? Bodrumdaki İsim Herkesi Şaşırtacak..

Masumlar Apartmanı'nda Herkes Şok Olacak? Bodrumdaki İsim Herkesi Şaşırtacak..

TRT 1 ekranlarının gözde dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde çok büyük sırlar ortaya çıkacak. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı düşünülüyor. İşte detaylar...

A+A-

Masumlar Apartmanı'nda bu akşam...

TRT 1'in rekortmen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam izleyicisi ile buluşacak. Dizinin heyecanla beklenen bölümünde çok kritik gelişmeler yaşanacak. Öyle ki bu bölümden sonra artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı tahmin ediliyor. Dizide çok büyük sırlar ortaya çıkıyor.

Esra’nın arkasından başına vurulmasıyla bayıltılması sonucu apartmanda herkes birbirinden şüphelenmeye ve açıklarını aramaya başlar. Başına kimin vurduğu belli olmasa da Esra, bunun sorumlusunun Han olduğuna emindir. Esra bu durumu kanıtlamaya çalışırken, Safiye'de şüphelendiği farklı bir kişi ile uğraşmaktadır.

Esat’ın yokluğu kendini belli etmeye başlamıştır ve bu durumdan herkes tedirgin olmaya başlar. Neriman artık iyice içine kapanmışken, Ege’nin yaptığı bir hamle çok şaşırtıcı sonuçlara yol açar. Bu sırada iş bulmaya farklı bir radyoya giden İnci, bulduğu yeni işin Han üzerindeki etkisinden tamamen habersizdir. Han ise, her şeyin kontrolden çıktığını düşünürken hiç beklenmeyen bir gelişme daha yaşanır.