Masumlar Apartmanı'nda Reytingleri Arttıracak Kritik Değişiklik! Başrol Oyuncusuna Yol Göründü..

Masumlar Apartmanı'nda Reytingleri Arttıracak Kritik Değişiklik! Başrol Oyuncusuna Yol Göründü..

Masumlar Apartmanı dizisinde ilerleyen günlerde çok kritik bir değişiklik yaşanması bekleniyor. Dizinin kadrosuna yeni gelen başrol oyuncusunun kısa bir zaman sonra projeyle yollarını ayırması beklenirken, gelen detaylar seyirciyi heyecanlandırdı.

A+A-

Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezonu başlayalı epey bir zaman oluyor. Dizi ikinci sezonuna da büyük iddialarla başlasa da, bir türlü istediği reyting oranlarına ulaşamadı. Dizinin şimdilerde aldığı reytinglerde, geçtiğimiz sezondan adeta eser kalmadı. Proje yetkilileri de bu duruma el atmak zorunda kaldı.

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni başrolü gidiyor! Senaryoda büyük değişiklik..

Masumlar Apartmanı dizisine sizlerin de bildiği gibi ikinci sezonda yeni bir karakter katıldı. Adı Rüya olan karakter diziye büyük iddialarla katılsa da, şimdilerde kendisinin diziye çok fayda sağlamadığı hatta reytinglerde çöküşe bile sebep olduğu belirtiliyor. Rüya karakterinin dizinin reytinglerinde çöküşe sebep olduğu için veda edileceği konuşulmaya başlandı. Bu iddialar git gide kuvvetlenmeye başladı.

Masumlar Apartmanı'nın senaryosunda farklı bir gidişat göreceğiz...

Bundan sonra Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya karakteri ile ilgili çok az sahne görmeye başlayacağız. Rüya karakterinin projeye veda etmesinin ardından Han ve Ceylan sahneleri daha da yoğunlaşacak. Ve dizinin kötü giden reytingleri bu şekilde arttırılmaya çalışacak.

Bakalım Masumlar Apartmanı eski başarısını kazanabilecek mi?