Masumlar Apartmanı'nda Seyircinin İsteği Gerçek Oldu! Güzel Sona Yaklaştık..

Masumlar Apartmanı'nda Seyircinin İsteği Gerçek Oldu! Güzel Sona Yaklaştık..

TRT 1 ekranlarının rekortmeni Masumlar Apartmanı'nda haftalardır hatta aylardır beklenen evlilik gerçek olacak. Dizinin en çok yakıştırılan iki oyuncusu dizide artık resmen evli olacak. Seyircinin isteği de sonunda gerçek olacak.

A+A-

Sondakika.com'un haberine göre; Her hafta  merakla beklenen TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı geçtiğimiz haftalarda ikinci sezonuyla yayın hayatına başlamış ve ekranlara kaldığı yerden devam etme kararı almıştı. Geçtiğimiz sezonda ki gibi çok ciddi reyting oranlarına ulaşamasa da, yine de salı akşamlarının kilit dizilerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Masumlar Apartmanı'nda seyirci istedi oldu! Muhteşem ikili evleniyor...

Masumlar Apartmanı dizisinin çok sevilen karakterleri  Gülben ile Esat ikilisinin son anda ayrılmaları beklense de, ikilinin aşkları yine de bitmemişti. İkilinin bitmeyen aşkı artık daha da alevlendi. Hatta öyle bir karar aldılar ki hayranlarını bile şaşkınlığa uğrattılar. Sevilen ikili sonunda evlilik kararı aldı. İkili çok acele bir şekilde yıldırım nikahı kararı aldı.

Masumlar Apartmanı'nda istenen son yaklaştı mı?

Masumlar Apartmanı dizisinde  Gülben karakteri Kırmızı Oda'nın Doktor Hanım'ına giderek tedavi olmaya başladı. Gülben'in iyileşmesi ve evlenmesi ile beraber seyircilerin istediği sonda gerçek olmuş olacak. Dizi beklenildiği gibi kötü değil, iyi bir sonla izleyici ve hayranlarına veda etmiş olacak.